Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért mondja az Animal Canniba...

Miért mondja az Animal Cannibals, hogy ingyen van a BKV?

Figyelt kérdés
Budapest nyáron sokkal szabadabb számban.:D:D
2011. júl. 3. 18:59
 1/10 .:Laci:. válasza:
52%
gondolkozz....veszel egy vonaljegyet 320 ft, felszállsz egy buszra, oda állsz vagy ülsz a lyukasztóhoz és ha jön ellenőr gyors kilyukasztod ha nem akk megmarad tehát lényegében ha nem jön, ingyen van :) a metró már nincs, még a villamos és a troli lehet ingyen de a metró és a hév nem :(
2011. júl. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:D:D:D Mondjuk jah. De akkor sincs ingyen, megvettem, max. nem használtam föl.
2011. júl. 3. 19:19
 3/10 anonim válasza:
66%
de csak egyszer kell megvenni :D legközelebb már ingyen mész :D
2011. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 .:Laci:. válasza:
66%
így igaz, nekem van asszem 3 jegyem és ezekkel járok barátnőmhöz már pár hónapja minden hétvégén :D így azért eléggé olcsó kecskemétről felmenni pestre :)
2011. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az igaz x'DDD
2011. júl. 3. 19:24
 6/10 anonim válasza:
59%

Nálam még jegy sincs.

Ha jönnek, leszállok. Hátrány, hogy mindig ablaknál kell lenni :)

2011. júl. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Büszkék lehettek magatokra... Ha túl drága a tömegközlekedés nem kell használni! Legszívesebben legalább korbáccsal büntetném a bliccelőket.
2011. júl. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

ha valakinek nincs elég pénze annak is kell közlekednie kedves gyökér utolsó hozzászóló. nincs abba semmi ha valaki úgy spórol ahogy tud. amikor kajára alig van pénze az embereknek majd pont jegyet vesz,mi?

én meg a saját honfitársait fúró,gyűlölködőket korbácsoltatnám meg,de nagyon.

2011. júl. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 .:Laci:. válasza:
megnézném, hogy a kesves 01:13-as válaszoló a 13576 Ft-os bérét hogy ossza be egy hónapra úgy, hogy hetente vagy 2 hetente vesz vonat jegyek 1850 Ft-ért, mellette fizeti a telefon számlát ami összesen 7210 Ft, ha ezt ki tudja hozni úgy, hogy marad még buszjegye is ezentúl úgy fogom csinálni!
2011. júl. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 .:Laci:. válasza:
kedves *
2011. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!