Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van bérletem 25 km-es, beér a...

Van bérletem 25 km-es, beér a városba 25km, és utána megy egy másik városba az meg 15 km még hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan csináljam? ha leutaztam a 25 km száljak le aztán megint fel? Vagy amikor felmutatom a bérletet akkor mondjam neki hogy még kérek egy jegyet ettől a várostól addig a városig?
2011. júl. 14. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A második opció működik, bár a sofőr nem fog neked örülni, hogy 25 km-rel előre kell tekernie a gépet, aztán vissza a következő utashoz.
2011. júl. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az utazás elején a sofőrt. Szerintem az a legésszerűbb, ha a 25 km után (ameddig a bérlet szól) odaballagsz a sofőrhöz és megveszed a jegyet a 15 km-re. Így nem kell variálni a jegynyomtatóval. Leszállni és visszaszállni minek kéne? :)
2011. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző írta. Felszállsz a bérleteddel, majd amikor elértek a bérleted érvényességéhez, előre ballagsz, és kérsz egy jegyet. Még azelőtt menj oda, hogy kinyitná az ajtót a leendő felszállóknak, így elsőnek megkapod. Vezetés közben azért ne zavard.
2011. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!