Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 90%-os utazási támogatás?

90%-os utazási támogatás?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni, hogy ha elvált szülőként nevelek 3 gyermeket (egyik egyetemista) és a 2 kisebbik után emelt családi pótlékot kapok, akkor jár-e a 90%-os támogatás és ha igen, akkor hogy tudom ezt igényelni?
2011. aug. 25. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Emelt családi pótlék esetén eleve jár a gyerekeknek, az Államkincstártól kell igényelni a kártyát, pár hét alatt megvan. Te, mint kísérő utazhatsz velük 90%-kal.


Szülő+3 gyerek együttutazása esetén alapból jár a 90%. csak nem tudom, hogy egyetemista esetén is, vagy csak 18 alatt, szerintem kérdezd meg a 0640-494949-et, de szerintem jár nappali tagozaton 26 éves korig, de nem vagyok benne biztos, jobb megkérdezni, mint megszívni.

Az előbb említett kártyát meg mihamarabb váltsd ki!

2011. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lefelejtettem, de egyértelmű, a gyerekeknek alapból jár a kártyára a 90%, a kísérőnek csak együttutazáskor!
2011. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! ;)
2011. aug. 25. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Még valami: 18 felett a csp a jogosultnak jár, azalatt a szülő kapja, ha jól tudom, így lehet, hogy némi eltérés van az általam elmondottakhoz képest, szerintem hívd fel a Magyar Államkincstár területileg illetékes fiókját.
2011. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!