Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tanácsok forgalmi vizsgához?...

Tanácsok forgalmi vizsgához? (milyen aprobb hibákkal lehet még átmenni. )

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
anyunak 7 kis hibája volt behúzva a papírom,10 van megengedve.termézeteden megbukott.
2011. aug. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Le fulladás, követési távolság oldaltávolság nem betartása, bizonytalan kormányzás, ennél többet nem tudok. Húgom múlthéten vizsgázott és ilyen hibái voltak én hiba nélkül csináltam meg, az biztos hogy 10 kis hibád lehet.
2011. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Legyél magabiztos. Ne kelts olyan érzést hogy pánikolsz, félsz, remegsz stb. mert eleve ez már nem túl megnyerő a vizsgabiztosnak.


Hagyd figyelmen kívül hogy ül valaki a hátsó ülésen. figyeld az utat és agyban ne kalandozz el (!) Ez fontos: én már visszafelé mentem a kiindulási helyünkre, és annyira elszálltam magamtól hogy elsőre megcsináltam, megvan-megvan-megvan, hogy épp akkor követtem el 1 hibát (egyirányú utcából hogy kanyarodsz balra?? = igeen, naná hogy nem figyeltem és elcsesztem...), állhattam is szépen félre. Totál ideg lettem, de az oktatóm is rám. Nna, másodszorra már sikerült!

Sok sikert!

2011. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

már rengeteg tanácsot adtunk, olvass vissza az archívumba!


Röviden: figyelj oda, és végig koncentrálj az első pillanattól az utolsóig. A vizsga nem szól másról mint hogy tudsz-e egyetlen pillanatnyi kihagyás nélkül figyelni. Erre elvben képes vagy, már csak meg kell mutatnod. Ennyi.

2011. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a tükrökre nagyon figyelj nagyon nagyon sűrűn használd a vizsga alatt.
2011. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat :))


Majd jövőhét kedden lesz a vizsgám , remélem sikerül :S

2011. szept. 1. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!