Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a külömbség az első és 2....

Mi a külömbség az első és 2. osztályú vonat között?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 23:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"de cigányoztok, attól függ melyik vonalon mész, én 2 órát utazgatok vonaton és még 1-szer se láttam."


Igazad van. Flirt vonaton utaztál másodosztályon, tisztán, légkondival... csodálatos volt...

Van egy másik fele a dolognak. Fülkés vonatok másodosztálya, nem éppen a délibe tartó vonatokról beszélek.

cigány, cigány hátán, először tezsvírem, utána meg büdös parasztozik. pfejj.

2011. okt. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem is a délis vonatokkal utaztam hanem keletissel...
2011. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%

A különbség függ a vonatnemtől is, a kettő együtt határozza meg a kényelmi fokozatot. Például egy gyorsvona 1. osztály megegyezik egy IC 2. osztályával. Néhány kép, amin látható a különbség: (mindegyik MÁV-Startos jármű)


EuroCity:

1. osztály: [link]

2. osztály: [link]


InterCity:

1. osztály: [link]

2. osztály: [link]


Expressz:

komfortkocsi (1+): [link]

2. osztály: [link]


Gyorsvonat:

1. osztály: [link]

2. osztály: [link]


Sebesvonat:

1. osztály: [link]

2. osztály: [link]


Személyvonat:

1. osztály: [link]

2. osztály: [link]

2011. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Na meg 1. osztályon általában textilborítású az ülés, és nem szokott műbőrhuzat lenni, ami 2. osztályon gyakori.
2011. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

az emberek!!!

mindegy h roma v nem roma... egyszeruen kepes azert fizetni(nem a kenyelemert) a biztonsagert,hogy ne primitiv emberekkel utazzon,mert egy primitivnek mindegy hol ul...de egy valamirevalobb embernek nem mindegy hol,es kivel ul egy kabinban...tapasztalat....legalabb is szerintem...

2011. nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
1. osztályon nem a por néppel vagy egy légtérbe zárva, nem lopják el a cuccaidat, kényelmesebb.
2012. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a legtöbb piréz van, pont ott nincs első osztály általában.
2012. márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
33%
Az első és a másodosztály között manapság semmi különbség nincs, nem kényelmesebbek az ülések, nem tisztább a kocsi, kb. annyi az eltérés hogy az 1. osztályon az ülések fejtámláin van egy MÁV-logóval ellátott huzat, míg a 2. osztályon nincs.
2013. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!