Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy működik ezaz egész...

Hogy működik ezaz egész vonatozás?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, lány és sajnos úgy jött ki a lépés családi okok miatt, hogy egyedül kell vonatoznom. Nyíregyházáról, Budapestre. Hogy működik ezaz egész honan tudjam mikor kell leszálni

thx előre is ^^


2011. nov. 6. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten hova mész? Ha a Nyugatiig kell menned, akkor az a vonat végállomása.

Amúgy a legegyszerűbb, ha felírod magadnak milyen állomásokon áll meg a vonat, és mindig kinézel. pőesten sok helyen megáll: Ferihegy, Kőbánya-Kispest, Zugló és utána Nyugati. Mindig mengézed hol jársz, és mennyi van hátra...

De utastársaidat is megkérdezheted az is hatásos. Megnézel magadnak egy normálisan kinéző fazont és megkérdezed. Nem fognak megerőszakolni miatta :D

Nem olyan misztikus a vonatozás :D

2011. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

És mindig ki van írva táblákra, hogy áll meg?

Bocsi, hogy ennyit szerencsétlenkedek de ez edigi életemben igen fontos dolog XD

2011. nov. 6. 13:39
 3/10 anonim ***** válasza:
nyugi nem kell izgulni! :) megjegyzed az állomás nevét, hogy hol kell leszállni, ha másat nem, akkor a kalauzt megkérdezed! :)
2011. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A kalauztól is nyugodtan kérj segítséget :) Na de tényleg, Pesten hol kell pontosan leszállnod? Mert ha végállomás, akkor nem kell figyelni, ott szállsz le, ahol mindenki leszáll. Egyébként emlékezetem szerint a legtöbb helyen ki van írva az állomás neve, sőt, be is szokták mondani.
2011. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem látjátok, hogy csak szívat a kérdező! :) Egy olyan egyszerű kérdésre sem tud egyszavas választ adni, mint hogy hol kell leszánod... :)Pl.: Kőbánya Kispest. Ennyi.
2011. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül szívat.

Nemrég megismerkedtem ismerősöm barátnőjével, ő is azt mondta utoljára 8. osztályos korában ült vonaton. Most 20 éves...

2011. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az elsőnek írnám, a kör IC-k egyik végállomása a Nyugati, Ha Miskolc felé jön, akkor a Keletibe érkezik.
2011. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szivatlak titeket tényleg - . -" pff

Amúgy a nyugatinál kell majd leszállnom.

Köszi a válaszokat ^^

Mert én még sose ültem vonaton, dehát sose késő semi se :P

2011. nov. 6. 16:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan körICre vegyél jegyet, ami Debrecen-Szolnokon át megy , annak a végállomása a Nyugati.
2011. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
www.mav-start.hu
2011. nov. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!