Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol találok a fővárosban...

Hol találok a fővárosban METRO áruházat, és hogyan jutok el oda tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
Kiindulópontom a Nyugati pályaudvar. Nem jártam még egy METRO áruházban sem itt, Pesten, de ma mindenképpen el kellene jutnom. Nem úgy van, hogy bepattanok az autómba, és máris ott vagyok. Tömegközlekedés jöhet csak szóba. Kérem, hogy aki jártas a témában, az ossza meg velem az infóit! Fontos lenne!! Előre is köszönöm!
2011. nov. 28. 10:13
 1/9 anonim válasza:
0%
négy kerékkel!
2011. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy neked csak ennyi jutott. Már ami az érelmet illeti..


Elnézést kérek, hogy nem írtam a kérdés alá, hogy csak az válaszoljon, aki tudja is a választ, és nem itt akarja kiadni magából az értelmetlen, idétlen és őt minősítő poénokat... úgy tűnik, manapság már ezt is külön ki kell emelni.


Továbbra is várom az infókat! :)

2011. nov. 28. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:

egy Metrot tudok a 9.kerületben, de oda nehézkes busszal eljutni, kocsival pár perc, de ha tömegközlekedéssel mész, akkor sokat kell gyalogolni, és gondolom sok cuccot szeretnél venni, tehát nem lesz könnyű cipelni.


amit még javasolni tudok, hogy menj el a nyugatiból a kék metróval az ecseri úti megállóhoz, hívj egy taxit, onnan kocsival egy köpés az áruház, és visszafelé és hívhatsz taxit.


egyébként itt van: Metro Ferencváros

1097 Budapest, Gyáli út 35-37

2011. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rákospalota határában, valamint Budaörsön van ilyen áruház.


Ha még nem voltál sohasem, akkor vagy szerezz egy vásárlói kártyát, vagy vigyed el a céged papírjait, h készíthess magadnak ilyet.


Mindkét helyre megy BKV busz, de hogy pontosan melyik azt nem tudom.

Gondolom a BKV vagy az áruházak honlapján megtalálod...

2011. nov. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A vásárlói kártyával nincs gond, az van a családban több is. Mondjuk most éppen nem hoztam magammal Pestre (vidéken lakom) egyet sem, de az a legkevesebb, napi jegyet tudnak adni, ha bemondom az adataimat.


Inkább a tömegközlekedéssel van gondom. Meglehetősen nehézkes a kijutás. Sajnos olyan jól nem megy a szekér, hogy taxizgassak, még ha egy rövid útról van szó, akkor sem. Azt hiszem, ez most nem fog összejönni. Majd ha hazautazom, a megyeszékhelyen lévő METROban megveszem azt, amit akartam, aztán valahogy majd visszahurcolom magammal a fővárosba.

Mindenesetre köszönöm az utóbbi két válaszolónak a hasznos infókat!

2011. nov. 28. 10:47
 6/9 anonim ***** válasza:

A IX. kerületben van egy. Felülsz a 3-as metróra a Nyugatinál, az Ecseri útnál meg leszállsz. Mész a 3-as villamossal a Csengettyű utcáig (2 megálló), ott leszállsz és a sárga kövezett úton keresztül átgyalogolsz az M5 gyorsforgalmin (zebrán át), majd az M5 Fiat mellett balra kb. 100-150 m múlva a jobb oldalon ott a METRO ÁRUHÁZ.

A belépéshez kell igényelni METRO kártyát, amit belépéskor érvényesíttetni kell egy leolvasóval. Különben nem mehetsz be.

2011. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. nov. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugatiból én Rákospalotára mennék.

4-6 villamossal Blaháig onnan 173E busszal Újpalotára. Ott egy kis séta a Temetőig onnan 1 megálló a 224-es busszal. Érdemes elötte menetrendet nézni mert Óránként jár.

2011. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A 9.kerületi sincs messze.Ecseri útig mész,majd ott 181es busz. Az első megállóban szállsz fel,mész a Gyáli útig(végállomás utáni első megálló) de ne aggódj körjárat! S itt leszállsz.Innen kb 5-10perc gyalog a metro áruház. S vissza is itt tudsz felszállni a buszre,de amikor mész akkor a 2.megállóba érkezik az ecseri úton.

De biztos van közelebb is a bkvhoz metró áruház..

2011. nov. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!