Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » ünnepnapokon a buszok hétvége...

ünnepnapokon a buszok hétvége szerint közlekednek? Szóval holnap akkor hiába van karácsony rendesen vasárnap szerint mennek a buszok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

3 perc volt megtalálni, neked sem lett volna több:


[link]

2011. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ezt a választ adod, hogy "3 perc volt megtalálni"? :D
2011. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb :D biztos unatkozik és oltogat mindenkit :)
2011. dec. 26. 12:08
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nyilván azt írom, amikor tényleg 3 perc alatt meg lehet találni 1-1 kérdésre a választ.

Csak annyira fogyatékosok a kérdezők, hogy egy google-t nem képesek használni.

És még én vagyok a rossz mert mertem megjegyezni...


Kedves kérdező: NAGYON SZÍVESEN mert megköszönni is elfelejtetted a nagy szmájlizás közben...

2011. dec. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Azért van ez az oldal, hogy kérdezzenek. Sehol nincs megszabva,, hogy mennyire egyszerű vagy mennyire bonyolult kérdéseket lehet feltenni. Ami neked egyszerű dolog, lehet másoknak gondot okoz. Legyünk segítőkészek egymással. ;)
2011. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Viszont egy köszönöm tényleg megejthető lett volna, mivel ő vette a fáradtságot és utána nézett.
2011. dec. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!