Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 65+ nyugdíjasok ingyenes...

65+ nyugdíjasok ingyenes utazásának megszűntetése?

Figyelt kérdés

Egyet értesz vele? Ellenzed? Miért?


Én személy szerint megszűntetném, de minimum korlátoznám. Most szó van arról, hogy 6-9-ig fizessenek, de szerintem ez nem lenne elegendő...

Az Ő kedvec pártjuk mondta: NINCS INGYENEBÉD. Mégis van?



2012. febr. 22. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek. De legalább 6 és 10 között fizessenek.
2012. febr. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd:

a politikában, ezt azért nem tudják megvalósítani, mert ők is, nagy szavazóbázissal bíznak.

Mégis azt mondom, hogy van értelme neki.

Nincs ingyen, semmi sem.

A másik, ez az ingyenesség, csak nálunk van (ja és nem, csak a hazánkban élők vehetik ezt igénybe).

Írországban, csak az íreknél van ilyen opció - másik ország lakójánál meg nincs.

Vagyis: csúcsidőben teljes árúnak kell lenni, azon kívül meg, 82,5%-os kedvezményben részesülhetnek.

2012. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Én egyet értenék vele.Ők is fizessenek a jegyért , ha teljes árasat nem is de 50%-os jegyet kibírnak.


Ingyen utazhatnak és még a helyet is követelik.Én nem szoktam átadni nekik soha , mivel munkából megyek hazafele , fáradtan és nem fogom átadni neki a helyet , ő csak a fenekét vakargatja egész nap kibír negyed órát állva.


Egyébként a nyuggerek még 1 pohár tejfölél is utaznak 5 megállót mert annak szebb a csomagolása vagy 5 forinttal olcsóbb.

2012. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
én egyetértek vele, hogy legalább bizonyos időpontban, és legalább meghatározott százalékot fizessenek ők is.
2012. febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Abból a szempontból mindegy, hogy az ő pénzük nem fogja megmenteni egyik közlekedési vállalatot sem, illetve nem miattuk van csődben egyik sem. Abból a szempontból lehet pozitív a hatás, hogy kisebb lesz a tömegnyomor a reggeli járatokon.
2012. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

"Egyébként a nyuggerek még 1 pohár tejfölél is utaznak 5 megállót mert annak szebb a csomagolása vagy 5 forinttal olcsóbb."


Te szerencsétlen! Majd ha annyiból kellene megélned amiből ők több évtizedes munka után, te mi a nyavaját csinálnál?Nagyon buta vagy az biztos!

2012. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"ha teljes árasat nem is de 50%-os jegyet kibírnak."


Te csak tudod!Akinek száz Ft is számít az ezer Ft-os jegyet röhögve megvesz!Rajtad röhögve!

2012. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok nyugdíjast ismerek és mindegyiknek 100.000 forint vagy az feletti a nyugdíja.Nem kell őket sajnálni.Vegye meg ő is az 50%osan támogatott jegyet!


Ha meg nem tetszik neki akkor kérje meg a gyerekeit vagy az unokáit hogy vigyék el orvoshoz.


Vagy az is megoldás lenne hogy kap igazolást az orvosnál és hogyha rendelésre megy akkor ingyen utazhat.

2012. febr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!