Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Minek van olyan hangja,...

Minek van olyan hangja, mintha telefon csörögne? És hogyan tudok ilyet csinálni 12 V-ra? Link lent!

2009. júl. 16. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor csörög amikor nem kap áramot a troli, mert pl. elágazik a vezeték vagy kereszteződik egy másikkal, ilyesmi.
2009. júl. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt már én is megfigyeltem, de hogy hívják ezt a berendezést? És én hogyan tudnék ilyet csinálni 12 V-ra?
2009. júl. 16. 01:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Tipp 1: Egyszerű régimódi lakáscsengő. Mivel ez 8 voltos, 12 Voltról hangosabban szól (Egyenfeszültségű kell).

Tipp 2: Ikarus indításjelző csengő (ajtózáró csengő -tképp a troliban is ez szól) -de ez meg 24 V-os, tehát 12 V-ról gyengébben szól.

Előbbi fellelési helye: OBI és egyéb ilyesmi kategóriájú boltok; utóbbi fellelési helye: Minden olyan bontó, ahol autóbuszok bontásával foglalkoznak (vagy egy buszsofőr ismerős, aki tud szerezni akár újat is).

2009. júl. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!