Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vonatokon van WC?

A vonatokon van WC?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne?
2012. nov. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Igen van mindegyiknek , viszont a MÁV elég alacsony színvonalú , ha bemész a WC-be sok esetben hányni fogsz.
2012. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már alig várom, hogy megjelenjen az első kötekedő, aki meg fogja cáfolni, hogy minden vonaton van WC. Azzal fog érvelni, hogy a HÉV-en, a metrón, a földalattin és a villamoson nincs mosdó, pedig azok is vonatok.


:)

2012. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"ha bemész a WC-be sok esetben hányni fogsz."


Nem kötekedésből, de ezt az utastársainknak köszönhetjük.

2012. nov. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Hát akkor a kötekedés kedvéért: a BKV-HÉV vonatait leszámítva minden Magyarországon közlekedő vonaton van WC.
2012. nov. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

"Azzal fog érvelni, hogy a HÉV-en, a metrón, a földalattin és a villamoson nincs mosdó, pedig azok is vonatok. "


Igen ez a vonatosszeallitas.hu (itt is tevékenykedő) -szerkesztőjének nagy mániája, hogy márpedig ezek is vonatok...


Nemrég egy kacagtató cikket írt arról, hogy a hévnek és a fogaskerekűnek nincsen MÁV-jellegű menetrendje pedig az is vonat és nem 234-es hévnek hívják pedig a máv szerint az lenne.

*Diszkrét falkaparás* :D

2012. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os! Nekem semmi közöm az általad említett oldalhoz. Viszont ezen az oldalon egy hasonló kérdésnél volt szerencsém egy kioktatáshoz, hogy mi számít vonatnak és mi nem annak ellenére, hogy közlekedésmérnöki diplomával is rendelkezek. Én csak őt próbáltam megelőzni mielőtt itt is nekiáll kötekedni...
2012. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha már chat:

Elővettem a MAGYAR ÉRTELMEZŐ KÉZISZÓTÁRat, ami szerint a vonat: (főnév) 1. Mozdonnyal vontatott vasúti kocsik sora, esetleg motorkocsi./ Menetrend szerint közlekedő vasúti járat. 2. bizonyos szerelvény

2012. nov. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
a HÉV-en, a metrón, a földalattin és a villamoson nincs mosdó, pedig azok is vonatok.
2012. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
A repülőgépeken is van WC, pedig azok nem is vonatok. Azért kíváncsi lennék, hogy egy harci gép pilótája hogy megy ki a WC re, harc közben?
2012. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!