Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet eljutni a Nyugati...

Hogyan lehet eljutni a Nyugati Pályaudvarról a Józsefvárosi piacra? Vagy ne is menjek a Nyugatiig?

Figyelt kérdés

Szeged felől mennék fel!

Sürgős lenne a válasz!

Tömegközlekedésre gondolok. Messze van?


2009. aug. 27. 12:09
1 2
 1/18 anonim válasza:
74%
4,6-os villamossal Blaha Lujza térig, onnan tovább 28as villamos, hogy melyik megállóig, nem tudom pontosan, de fel fogod ismerni. (A Blahán a Népszínház utcából indul a villamos,a McDonald's melletti utca)
2009. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval:Ugy tudom a szegedi vonal vonatai megállnak Kőbánya alsón. Legalábbis van amelyik megáll. Ha megáll akkor szerencséd van.Leszállsz és ott a megálló alatt van a villamos. Ott a 28asra vagy a 9es buszra a városközpontban felszállsz és ott tesz le. Bárkit megékérdezel a megálló környékén tudnak segiteni merre van a megállójuk.
2009. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Rosszul kérdeztem, bocsi!


Tehát már tudom, hogy nem kell bemennem a Nyugatiig, hanem jobb lesz ha csak Kőbányáig.

Az utiterv.hu-n (talán ott) kidobott egy útvonalat a rendszer, miszerint Szeged > Kőbánya > 3-as metró > valamelyik busz > Kőbányai út és ott van a piac is.


Ez így igaz?


Légyszi válaszoljatok!

Köszi!

2009. aug. 27. 20:13
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem mindegy hogy Kőbánya alsó vagy Kőbánya Kispest. Mindkettő Kőbánya csak másik fele. S alsón nem mindegyik áll meg.:(

Ha Kőbánya Kispest akkor: 151-es busz a híd tuloldalán ami alsó felé megy. S onnan 9es busz.

Ha Kőbánya alsó akkor pedig amit irtam.


Elvira megmondja neked hogy melyik helyen áll meg. Kőbánya Kispesten mindegyik megáll.De sajna drága a bkv jegy ezért nem mindegy hogy hol szállsz le.

MEg az se mindegy,hogy meddig veszed meg a vonatjegyed.

S igen Kőbányai útnál kell leszállni a 9es buszról és a 28as villamosról, ha jár a 62es villamosról is! Ott pedig egy köpés a piac.


CSAK AZ ÉRÉKEIDRE VIGYÁZZ!!! Sokan szeretik lenyúlni az értékeinket azon a piacon.

2009. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Szia!

Az Útvonalterv.hu (www.utvonalterv.hu) honlap kiadott egy ilyen megoldást:


Szeged > Budapest (Kőbánya-Kispest) > 3-as metró a Nagyváradi térig > 24V villamospótló az Orczy térig és onnan kb. 100 méter gyaloglás.


Illetve:



Szeged > Budapest (Kőbánya-alsó) > 217E busz az Orcy térig > és onnan 113 méter gyaloglás.


Ezekkel kapcsolatban mit tudsz mondani?

Szerinted megfelelnek a valóságnak vagy a honlap megbízhatatlan?


Nagyon szépen köszönöm, hogy így ismeretlenül is ilyen készségesen segítesz nekem.

Rendes tőled.

2009. aug. 28. 06:35
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyébként mi a piac pontos címe?
2009. aug. 28. 06:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Teljesen megbizható mindkettő! De vigyázz!

Mikor jönnél? Remélem nem késtem még el a válasszal.

Szóval:217E busz csak reggel 8óra 20perckor indul az utolsó.S Csak hétköznap jár. Mármint a végállomásról

Sajnos a piac pontos címét nem tudom.Kőbányai út 31ben is van egy részlegük. MEgfogod látni! Sok a kisebbségi felebarátunk.Roma és kinai egyaránt.

2009. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

S még annyi hogy már jár elvileg a 24es villamos.Ma láttam.De ha alsón leszállsz ott a 9es busz is ott tesz le. csak az több helyen áll meg! De ha szerencséd van klimás jön:)


Ha tudok segitek.Ismerem a környéket kissé....

2009. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a sok segítségedet így ismeretlenül is!


Igen már utánanéztem a bkv honlapján és útvonaltervező oldalon is, hogy mi újság.

A 217E tényleg csak reggel jár.

Azt hiszem a legjobb lesz ha Kőbánya alsóról a 9-essel megyek.

Azért kérdeztem a pontos címét, mert az megáll a Könyves Kálmán körúton is, de a Kőbányai út 21 és a Kőbányai út 31 alatt is és nem tudom hol jobb leszállni.

2009. aug. 29. 08:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

teljesen mindegy, hogy a 9-es buszról hol szállsz le.

kőbányai ut 21 v. 31. nagyonközel vannak egymáshoz és az egész ott már a piac

2009. aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!