Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Volán kérdés! Várostól végállo...

Volán kérdés! Várostól végállomásig (népliget), kell-e igazoló szelvény csináltatnom?

Figyelt kérdés

Már össze vissza beszélnek, magam se tudom mit kell vennem majd.


Volános recepciós? szerint, ha végállomásig veszem a bérletet, az nem állomástól-állomás, így nem kell igazolószelvény a bérlet mellé (mivel teljes úti menetjegy).


Más azt mondja ez hülyeség. Most ki hazudik?


Mondjuk megértem azt is amit a recepciós mondott, hogy lakhely végállomás között nem kell igazolószelvény ugyanis csak úgy tudnék csalni ha a másik végállomás felé mennék (kecskemét).



2013. ápr. 3. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az a távolsági kis sárga igazolószelvény, ami 30 ftba kerül...?
2013. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, de nem az ár a lényeg, hanem mikor kértem, azt mondta a pénztárban a volános hogy nekem nem kell.


Más meg azt hogy kell.

2013. ápr. 4. 09:19
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha 30 ft-ba kerül, akkor kit érdekel mit mond? Csináltass, biztos ami biztos... ilyenen nem problémáznék.
2013. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!