Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A buszozás fárasztó? (többi lent)

A buszozás fárasztó? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy haverom aki 50 km-erre jár busszal középsuliba.Mikor megérkezik mindig kihivom focizni stb.. és azt a választ kapom rá hogy nem jön ki mert "a buszozás is fárasztó"...de ki nem teszi egyik nap sem a lábád,benn punnyad.Igaza van?

2013. ápr. 22. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tud aludni(és szokott is) akkor pihentető, egyébként fárasztó.
2013. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Azért annyira nem fárasztó: 60 km-es bérlettel (kb. 58 km háztól házig) járok dolgozni, átszállással és mindennel napi 4 óra a tömegközlekedés. De a meló mellett még belefér a hobbi (ami egyben másodállás is), az is hogy itt válaszolgassak és ezer más dolgot is megcsináljak a házban/ház körül.

Lehet inkább valami mást csinál helyette, mondjuk nyomja a számítógépet, mint süket a csengőt.

2013. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 acelsziv ***** válasza:

50 km busszal nem kevés... Én 35 km-ről jártam be, de emellett rendszeresen mozogtunk is, nem volt semmi gond.

Egyszerűen lusta.

2013. ápr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fárasztó, én is nagy távolságra ingázom, de még kipihenem magam, nem hogy elfáradjak...
2013. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Én naponta 2x1,5 órát buszozok. Ha nincs sok ember a buszon, nyugi van, nem akar minden kátyúnál szétesni alattam a jármű, és nincs gatyarohasztó meleg, akkor tudok pihenni.

Viszont, ha 40 fok van, mert nem lehet ablakot nyitni és nincs légkondi, ha pár emberkének nem telt fülhallgatóra vagy szappanra, ha annyira sokan vannak, hogy már mozdulni se tudok, ha az ülésem kemény és még el is van törve, a lábam nem fér el, és a nyakamban van, akkor baromira fárasztó tud lenni az út. Ilyenkor alig várom, hogy leszállhassak!

2013. máj. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!