Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a villamosve...

Mi a véleményetek a villamosvezető vs. Terhes nő ügyében?

Figyelt kérdés

Én ezt a videót mutatnám meg az anyukának: http://www.youtube.com/watch?v=9xcCpgcU0o0

Valamint elmondanám a következményét, hogy a hölgy lábát amputálni kellett.



2013. jún. 20. 23:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez a hőség mindenkit megbolondít.
2013. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Tehát a kommentelőket, hogy védelmükbe vették a járművezetőt?
2013. jún. 20. 23:06
 3/38 anonim ***** válasza:
76%
Örüljön, hogy nem a villamos bas#zott le neki egyet.
2013. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Igen, de ahogy észrevettem, ő nem érzi úgy, hogy a járművezető tett az érdekében valamit, mert vissza tudott lépni. Azt nem veszi figyelembe, hogy ha nem vészfékez, akkor nincs ideje visszalépni.

A másik oldal viszont az, hogy senkit semmilyen körülmények között nem vágunk pofon. Ennek ellenére én egészen biztosan nem küldeném el a járművezetőt a cégtől. Más munkakörben foglalkoztatnám tovább.

2013. jún. 20. 23:12
 5/38 anonim ***** válasza:
80%

Most tudom hogy sokan lepontoznak, de megérdemelte a nő. Egyrészt nem kellett volna tilosba áthaladnia pláne a villamos előtt. Örüljön hogy nem a villamos csapta el, és az a pofon egyébként nevelés volt, nem testi erőszak, csak ugye ma már egy kis tasliért is képesek ügyet csinálni sajnos.

Persze ez mellett a villamosvezető is hibás volt mert ugye nem egy baromi nagyot kellett volna lekeverni neki hogy a földre boruljon, hanem csak egy kis pofont egy lazábbat jó csattanósat de ne okozzon vele nagy kárt.

Én mindkettőt hibáztatom és egyiket sem védem. A nő megérdemelte, a vezető is megérdemelte mert elég lett volna neki csak egy kis nevelő tasli is. Akkor tuti nem lett volna belőle kórház és nem csinált volna belőle ügyet senki.

A villamosvezető elvesztette a nő miatt a munkáját a lakását is el kell hagynia, és van egy 7 éves kislánya is. Én legalább addig engedtem volna őket ott lakni ameddig nem talál másik munkát, ami manapság nem könnyű, főleg egy ilyen ügy után.

2013. jún. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
79%

Értem a villamosvezetőt, hogy borult az agya, de nem az a megoldás, hogy pofán vágjuk akinél úgy érezzük, hogy jogos.. Épp ezért is kell, hogy valami következménye legyen a dolognak (szóval ne vállveregetés legyen, hogy jó'vanöcsém, a következőt rúgd is le). Félek attól, hogy a jövőben egyre agresszívabb lesz a társadalom, és esetleg egy vétlen balesetért, vélt vagy valós sérelem esetén természetes lesz, hogy lepofozzuk az illetőt.


De tény, hogy a nő is benne volt vastagon. A lámpa piros volt, nem mentség az, hogy jobbra vagy balra nézett. Előre kellett volna, a lámpára.(engem majdnem elütöttek Londonban, mert ÉN voltam a hülye. De nem is mutogattam senkinek.)

De oké, előfordul hogy elbambul az ember, velem is volt már. De egy ilyen esetben ha elküldenek az anyámba, akkor még nem nekem áll feljebb, hanem bocsánatot kérek. Mivel a közlekedést veszélyeztette, maga is beismerte a tettét, így simán rá kéne vágni valami bírságot.

2013. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
A másik dolog, hogy Európa legforgalmasabb villamosvonala a 4-6. Az a stressz, amit átélnek az nem egyszerű, de ezt sem fogja beleátni a nő, mert nem tudja milyen 1000 emberre a hátad mögött figyelni és milyen még azon kívül előre, hátra nézni és mi az vezetni egy 70 tonnás, 54 méteres járművet. Azért nem tudja, mert közlekedni sem tud nem érzi annak veszélyét.
2013. jún. 20. 23:20
 8/38 anonim ***** válasza:
84%
Épp ezért kéne a nőt is megbirságolni, a forgalmasabb pontokra (pl. ezen a helyen is) gyakrabban odaállítani rendőröket, akik birságolnának is.
2013. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Azt is vegyük hozzá, hogy ha elüti, akkor most van lakása, van munkája, van egzisztenciája.
2013. jún. 20. 23:26
 10/38 anonim ***** válasza:
27%

3 éve közlekedek autóval magyarországon.


B@ssza meg.........


Főként Budapesten közlekedek, rengetegszer léptek már le elém a piroson, sokszor kellett már hírtelen fékezzek, sőt egyszer belém is jöttek..


Erre akkor sem az a megoldás, hogy pofán vág egy nőt. Hülye F@SZ. Megérdemelte. Rohadjon meg az ilyen ember, ennyi. Gyűlölöm az ilyen agresszív f@szokat. Engem ütött volna meg, biztos, hogy visszaütök, egy terhes nővel könnyű keménykedni.


Ez egy agresszív tetű alak, elégedetlen az életével és ezt másokon vezeti le, ennyi. Jó, hogy ne dolgozzon ilyen közösségi közlekedési eszközön. Sőt, emberek között se. Ilyet bevágnám egy gyárba, vagy egy bányába. Beszarok azokon akik még védik ezek után és a nőt szidják. Ha a ti kedveseteket ütné meg egy barom, aki a közös gyereketeket várja, akkor is a villamosvezetőt védenétek?

2013. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!