Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az utolsó, este fél11-es...

Az utolsó, este fél11-es Nyíregyháza-Miskolc személyvonat mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 12:09
 1/8 anonim válasza:

Nem hiszem,hogy túlságosan az lenne...

De azon is múlik h mikor mész.Lehet,hogy pont belebotlasz 1 zűrös "bandába",de lehet h senki nem lesz rajtad kívül abban a vagonban.Passz. :/

Én nem mennék 1edül,főleg,ha nő vagy.

2013. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem. 21 éves férfi vagyok, de igen, attól függetlenül kicsit parázok, mert sose lehet tudni. holnap mennék. most van ugye csokoládéfesztivál is szerencsen, szóval elképzelhető, hogy lesznek rajta. én is szerencsről mennék miskolcra.
2013. aug. 23. 13:26
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
A Nyíregyháza Miskolc vidék még nappal sem biztonságos...
2013. aug. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

1es vagyok:


Egyetértek a 3-assal. :/

Én még nappal sem mennék egyedül. :/

Még a városban sem nagyon,nemhogy vonaton. :/

Menj inkább busszal(de én ott is legelőre szoktam ülni/állni a sofőr közelébe).

2013. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Naa, azért túlzásokba ne essünk, nappal abszolút nem gáz az a vonal. De ha nem egy teljesen kihalt kocsiba szállsz, nem eshet bántódásod. A zűrösebb bandákat kerüld azért, de ez igazából bárhol a világban megszívlelendő, nem csak ezen a vasútvonalon :)
2013. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
busszal az a baj, hogy fél6kor elmegy az utolsó...gondolom ez is a drága máv népszerűsítő járatritkításnak köszönhető. majd még szerintem azt próbáljuk meg, hogy szerencsen kérdezősködünk, hátha valaki autóval jött miskolcról, és esetleg el tudna vinni, mert hát az út szélére este kiállni szintén nem egy életbiztosítás.
2013. aug. 23. 15:33
 7/8 anonim ***** válasza:
LOL út szélére kiállni xD szakadok :D
2013. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D:D nem pémzkereseti lehetőségből
2013. aug. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!