Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van az Eurocity vonatokon wifi?

Van az Eurocity vonatokon wifi?

Figyelt kérdés
ez ugyanolyan egyébként, mint az Intercity? először utazom ilyennel, nem tudom beazonosítani milyen vonatok ezek..
2014. jan. 3. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Tudnunk kellene hogy konkrétan melyik vonattal utazol. De nagy általánosságban nincs Wifi rajtuk.
2014. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hogy melyikkel??
2014. jan. 3. 16:14
 3/10 A kérdező kommentje:
EC 174, most jobb?
2014. jan. 3. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen :D Tudod nem csak egy EC érinti Magyarországot.. és ezek mind-mind más vonatösszeállítással közlekednek. Amit te mondasz az a JESZENSZKY JÁNOS EC. Ezen a vonaton elvileg nem lesz WI-FI ;) De amúgy ez olyan mint az Inter City, csak nemzetközi forgalomban.
2014. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oké..és konnektor vhol? vagy az sem?
2014. jan. 3. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:

"EC 174, most jobb?"


Igen most jobb. Mert az eddigi kérdésed olyan volt, hogy "Autóval utazok, kényelmes lesz?" Mintha minden autó tökéletesen ugyanolyan lenne...


Az EC174 magyar szerelvényből van, Wifi 100% hogy nem lesz rajta, konnektor elvétve van, attól függ milyen kocsiba ülsz le, és milyen kocsi kerül bele. Többnyire takarító aljzatok vannak benne, de azok nem életbiztosítások, csak azt dugnék bele, amit nem sajnálok, ha eldurran.

2014. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
képzeld el, a railjet pl mindig ugyanolyan, és ott van konnektor, és az ICE-k is általában ugyanúgy néznek ki egy országon belül..de hát aki mindent tud, attól már kérdezni sem lehet. minek is létezik a gyakorikérdések, én tényleg nem tudom..
2014. jan. 3. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi kérdező, de én sem értek veled egyet. Tudod a magyarországi EC-k még nem ugyanolyanok. Az oké, hogy a Railjet szerelvénye általában ugyanolyan. Ez is egy EC a sok közül. És a te EC-d nem Railjet lesz, magyar kocsikból fog állni. ÉS most nem értem, mi ez a nagy felháborodás, amikor 1: válaszoltunk a kérdésedre 2: Te tetted fel hiányosan a kérdést
2014. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hmm, bocs, hogy belevau, de szerintem pont te kérdeztél vissza, hogy "most jobb?", ami nem volt túl elegáns. Főleg, mert a vonatszám valóban kulcsfontosságú információ volt a válaszadók számára. Szóval ne te háborogj.


Ami pedig a vonatok homogenitását illeti, arra nem vennék mérget, hogy pl. minden ICE egyforma, mert abból is készült vagy 4-5 különböző típus.

2014. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ahol elvileg van wifi, ott is csak ritkán működik. Vagy egyáltalán nem elérhető, vagy netkapcsolat nincs mögötte, vagy éppen használhatatlanul lassú.
2014. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!