Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Létezik MÁV-Volán egyesített...

Senkimégisvalaki kérdése:

Létezik MÁV-Volán egyesített bérlet?

Figyelt kérdés

A kérdésem adott, diák bérletként keresek ilyet, ha van egyáltalán. Külön a két társaságnál tudok venni ugye adott kilóméterszámra, de mivel a díjszabásuknak ugyanannyinak kell lennie, a bérlet is hasonló összegben lenne - gondolom, maximum egy pár ezer forintos kiegészítéssel.


De ugye a legfőbb kérdés, hogy létezik-e ilyen megoldás?


2014. jan. 14. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2014. jan. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudtommal nem, de szerintem is valamilyen szinten nem lenne rossz ötlet. mondjuk ez persze pénz kérdése, mit hogyan fenntartani, de engem például az szokott legfőképpen zavarni, hogy mivel szeged-budapest között napi szinten ingázok, csak azért vettem buszra bérletet, mert népligettől kb 2-300 méterre van dolgom, viszont néha, amikor elmegy fél7kor az utolsó busz(esetleg fél8as, de akkor is 11kor még át kéne szállnom...), ám van vonat fél9kor, néha jó lenne a dolog, még úgy is, ha át kell metróznom nyugatiba+vonaton megvenném a gyorsvonati pótjegyet a bérletem mellé...így viszont vagy sietősen intézem a dolgaimat, vagy bérlettel a zsebemben kifizetek egy teljesárú vonatjegyet, ha elcsúszok egy kicsit az idővel.
2014. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második: a dolog ismerős. Sok helyen nincs a buszpályaudvar mellett a vonat állomása, pl én Dunaújvárosba utazgatok, csak valamikor onnan kocsival el tudnak hozni (vonattal akkor kényelmesebb, meg pesten a lakóhelyemhez közelebb is van), de van amikor nem, és akkor buszoznom kell. Az egészben engem az háborít fel, hogy pl wifi a vonaton van, konnektor is, míg a volán buszokon elkérnek ugyanannyi pénzt ezért az állítólagos szolgáltatásért, de se konnektor, a wifin meg a facebook is le van tiltva, sok más oldallal együtt (MÁV-on a youtube van, de ez érthető).
2014. jan. 14. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
én még nem tapasztaltam wifis dolgot. ott inkább a hazai csodás hálózati lefedettségek miatt vannak gondok, főleg ha 10 utas rákapcsolódik arra a vérszegény netre. de igen, ha már állítólag az ilyen "luxusszolgáltatásokért" kérnek felárat, illene működőképesen tartani ezeket a dolgokat.
2014. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs, bár kb. 15-20 éve aktuális lenne a tarifaszövetségek megalakítása, pont az említett kellemetlenségek kiküszöbölése érdekében. De eddig egyetlen kormány sem foglalkozott ezzel, így közös bérlet csak Budapesten van.
2014. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!