Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » ELTEVVEDTUNK! Itt ragattunk a...

ELTEVVEDTUNK! Itt ragattunk a 14. keruletbe ( tengerszem utca) kozel van egy hid. Hogy lehet eljutni a Margit hidig? A kocsinkat meg itt hagynánk a kútnál.

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 20:02
 1/10 anonim válasza:
0%
Ebben sok a nagybetű,téged ezért nem tettek büntibe? engem igen.(ja...:) én különleges vagyok :) )
2014. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom van net telefonon/laptopon ha onnan írsz nem?

Akkor miért nem nézed meg rajta?

Vagy kamu a kérdés.

2014. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Egyenesen elore. kb. 180 meter.

Ott latni fogod a Nagytokas Disznot. Na onnan balra lefordulsz es kb. 3 km-t mesz egyenesen, ne ijedj meg a zsirafoktol, egeszen a kvakkig.

A kutnal ne hagyjatok, mert felfaljak.


eltek meg?

2014. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Telón írok , es van egy gagyi netem, a terkepet természetesen próbáltam, de nem működik..mindig kiirja hogy üres tárgymező...:/
2014. febr. 21. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Az szivas. egy masik dimenzioba kerultel. valoszinleg sosem jutsz ki onnan vagy egy masik tortenelmi korba kerulsz, mondjuk Bocskai idejebe, es levagjak a fejedet a hajduk, a nejedet meg...huu, hat azt hagyjuk.
2014. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

A kocsit miért hagyjátok ott? Tömegközlekedéssel akartok továbbmenni?

Megkerestem neked tömegközlekedéssel az útvonalat:


1142 Budapest

Tengerszem utca

Sétáljon ide: Pándorfalu utca

Körülbelül 7 perc (600 m)

Pándorfalu utca

74

Busz Károly körút (Astoria M) felé

20:39 - 20:57 (18 perc, 15 megálló)

Erzsébet körút

Sétáljon ide: Wesselényi utca

Körülbelül 1 perc (10 perc van az átszállásra)

Wesselényi utca

6

Villamos Széll Kálmán tér M felé

21:07 - 21:15 (8 perc, 5 megálló)

Margitsziget

Sétáljon ide: Budapest, Margit híd

Körülbelül 1 perc (84 m)


Budapest

Margit híd

2014. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
itt is indokolatlanul sok a nagy betű
2014. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha nem működik a google map (ami fura...), akkor GYIK helyett esetleg kérdezz meg ott valakit. Menj be egy kávézóba, benzinkútra, stb. Vehetsz akár egy térképet.


Tudod, anno még az okostelefonok és internet előtt is valahogy feltalálták magukat az emberek...

2014. febr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy érzem ha az internet 24 óráig megszűnik létezni akkor tényleg vége lesz a világnak, legalábbis az új generáció számára.
2014. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen Aki ertelmes választ adott. A benzinkutast megkerdeztuk,de nem tudta...az útvonaltervezo jó volt, csak sztem a telómmal van a baj. Igen, tudom h pár évvel ezelott nem volt okostelefon...De ez az oldal azért lett létrehozva,hogy kerdezzunk...de végül sikerült..egyik ismerosom pont a közelbe volt és ertem tudott jönni.
2014. febr. 21. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!