Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidékről költöznék Pestre,...

Vidékről költöznék Pestre, hol érdemes lakást bérelni?

Figyelt kérdés
200 km-re lakok Budapesttől. Kis város, semmi munkalehetőség, főleg hogy nincs sok munkatapasztalatom. Pesten van egy cég, ahova (nagy valószínűséggel) fel is vennének. X. kerülteben van. Milyen a környék? Tömegközlekedés? Hol érdemes olcsón kis garzon lakást bérelni? Én nagyon vágynék a belvárosba... (VII. kerület és környéke), de nem tudom onnan milyen a tömegközlekedés a X. kerületben, sok lenne-e majdnem minden nap utazgatni?!?

2014. márc. 19. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem mindegy hogy a X. kerben hol. Óhegy szép kertvárosi környék, busz elvisz a 2-es vagy 3-as metróhoz, vagy az Örs környéke, igaz hogy panelek vannak ott de tömegközlekedési csomópont. 7. kerület valamivel jobb, ha jó helyen vagy kitűnő a tömegközlekedés (metró, busz, villamos, torli, éjszakai).
2014. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahogy térképen nézem Kőbányai bányatóhoz van közel. Gyömrői út. VII. kerületből nehéz oda eljutni?
2014. márc. 19. 17:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ a 7. kerületből honnan. 3-as metróval könnyen odajutsz egyébként, a végállomásig kell menned.
2014. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem felejtsd el a hetedik kerületet, meg az egész belvárost, lepukkant, ezeréves házak, szűk utcák, állandó zaj, mocsok stb...Újhegyen a Bányató környéke ráadásul nem csak a X. kerület, de a város legkulturáltabb részei közé tartozik, én itt néznék egy kis panellakást. A kerület tömegközlekedési lefedettsége amúgy kiváló, de még így is sokáig tart bejutni a belvárosba.
2014. márc. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Utolsó meggyőztél, nem kínlódok a sok utazgatással. :) Szabadidőmbe lesz alkalmam várost nézni.

Köszönöm Nektek!

2014. márc. 19. 18:29
 6/9 anonim válasza:
0%
Ha nem ragaszkodnál a X. kerülethez, én javasolnám Újpest metróközeli részeit. Nagyon jó a közlekedés, jól ellátott.
2014. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Meglesem, amint lesz rá időm! Köszi! :)
2014. márc. 20. 08:29
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát Újpestről kicsit hosszú utazás lenne nap, mint nap, a X. kerületbe végébe.. :)
2014. márc. 20. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a 18. kerületben lakom kőbányától 10 percre. Itt érdemes körülnézni mondjuk a lakatos Ltp-n szép nyugodt környék és közel is van :)
2014. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!