Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 03.14. én megbüntettek a...

03.14. én megbüntettek a vonaton, mert nem volt nálam a diákigazolványom. Elhagytam, és ott vettem észre mikor kérte a kaller. (? )

Figyelt kérdés
Közben egy rendes megtaláló visszaküldte nekem, de elvileg 2 hétig lehet bemutatni a diákot és akkor csak 1300 ft bemutatási díjat kell fizetni, viszont ez ugye 28.áig lett volna csak esedékes, de én ma kaptam vissza és 31. e van. Elfogják még fogadni? Ha nem akkor mennyit kell befizetnem?

2014. márc. 31. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Március 14. óta 2 hét telt el, amely idő alatt simán tudtál volna igazolást kérni a sulitól és a határidő alatt be tudtad volna mutatni. Ez idő alatt lehetett volna az 1.300 Ft-ost utólagos bemutatási költséggel számolni.

Esetedben április 13-ig befizetve 8.000 Ft a pótdíj, ezt követően 12.000 Ft.

2014. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!