Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet eljutni Rimaszomb...

Hogyan lehet eljutni Rimaszombatból (Szlovákia) Budapestre?

Figyelt kérdés
Van valami menetrendszerű vonat, vagy busz? Hol tudom megnézni?
2014. máj. 19. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rimaszombatról Magyarországra semmilyen menetrend szerinti járat nincs. Lehetőségeid:


1. Vonattal vagy busszal Kassáig utazol, ahonnan napi két vonat megy Budapestre.

2. Vonattal Sajólénártfalvára utazol, átsétálsz Bànrévére, majd Kazincbarcikán és Miskolcon át éred el Budapestet.

3. Vonattal Fülekre utazol, onnan busszal a határhoz, majd Somoskőújfalun vonatra szállsz, Hatvan átszállással érve el Budapestet.

2014. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hát nem egyszerű. Azt hittem van közvetlen vonat, vagy távolsági busz.
2014. máj. 19. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Magyarország és Szlovákia között az utóbbi években rendkívüli módon leépültek a tömegközlekedési kapcsolatok. A lehetséges nyolcból két vasúti határátmeneten van rendszeres személyforgalom és a buszjáratok terén is szűkült a kínálat. (Régebben szerintem volt Rimaszombatról Miskolcra, de legalább Kazincbarcikára vagy Ózdra busz.) Egyedül Pozsony-Rajka között indult új buszjárat, nem számítva persze az esztergom-párkányi Tesco-buszt.
2014. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!