Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el legegyszerűbben...

Hogy jutok el legegyszerűbben a Keleti Pályaudvarból a Népligetbe Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem vagyok odavalósi,és hallottam olyat, hogy útépítések vannak a környéken meg felújítások és nem minden tömegközlekedési eszközzel jutok el pontosan oda..

2014. júl. 27. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

Legegyszerűbb, ha kettes metroval Deákig, aztán átszállsz a hármasra Népligetig.

Hétvégén van metropótlás, szóval attól függ mikor mész :D

2014. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
24-es villamos Nagyvárad térig onnan meg 10 perc séta. Az előző válaszban leírt viszont gyorsabb :D
2014. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
4-es metro-Kálvin tér----3-as metro- Népliget
2014. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
24-es villamos *brr* ez szép bőrszínű ember járat :D
2014. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
52%
A legegyszerűbb, ha kimész a Puskás Ferenc Stadionig 2-es metróval, onnan 1-es villamos vagy 103-as busz.
2014. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom mivel nem pesti, így jobb neki, ha 1 vonaljegyet használ. És mitől egyszerűbb metroról átszállni villamosra/buszra?? Akkor már egyszerűbb metroról metróra.
2014. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
4%
5ös vagyok. Ha metróról száll át metróra, akkor is 2 jegy kell, vagy egy átszállójegy, de erre külön nem tért ki a kérdező, de tudok bliccelőútvonalat is, ha elég merész :D. Azért egyszerűbb szerintem az én útvonalam, mert onnan a metróval csak 1 megállót kell menni, utána busszal vagy villamossal pedig csak 5 megálló, pillanatok alatt ott van. Én ezt a gyorsaság miatt javasoltam. (Amúgy most a villamos helyett pótlóbusz jár, ha jól tudom. Így ugyanabban a megállóban tudja várni az 1est és a 103ast is, azaz több járat is játszik, így valószínű előbb odaér.)
2014. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Metróról metróra már jó pár éve nem kell 2 jegy. Egyet kell érvényesíteni, és 60 percig használható, amíg fel nem megy a felszínre.
2014. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs vonaljegyproblémád, ne metróval menj! Vagy nézd meg a térképen, hogy metróval konkrétan V alakban mennél.



Ha nem zavarnak a részegek és nem napon barnultak, akkor 24-es villamos és 3-as metró. (Közvágóhíd irány és Nagyvárad tér átszállás.)

Ha zavarnak, akkor 2-es metró - Stadionok - 5 megálló az 1-es vagy a 103-as busszal Népliget vagy Kelenföld vasútállomás irányban.

2014. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiába kerülő, a metro a villamosnál/busszal még így is gyorsabb.
2014. júl. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!