Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 24-es villamos mennyire gáz?

24-es villamos mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Nem a legendák érdekelnek, hanem a jelenlegi 2014-es állapot! Csak úgy néz ki, sokat fogok azzal járni.

2014. szept. 5. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azon kívül, hogy a héten kétszer karambolozott, nem sok :-)

Ha arra gondolsz megtámadnak-e, én már párszor mentem az utolsóval, engem még nem támadtak meg. De veszélyesebb járat mint egy budafoki például. Nem árt ébernek lenni, nem elbambulni/telefonozni.

2014. szept. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem különösebben az, de a szagok néha elviselhetetlenek.
2014. szept. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Csöves vagy cigány az utasok 50%-a, megtámadni nem fognak, de tényleg rohadt büdös van, meg azért érezni, hogy az IQ nem ott van, ahol kéne. Hangoskodás, 200 kiló cuccal felszállás (biztos nem valami illegális biznisz). ilyesmi.
2014. szept. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, nem tudom milyen gyakran utazol a 24-essel és milyen időszakban, de csúcsidőben az 5 százalékot sem éri el a kétes elemek aránya, nemhogy az 50-et. Ezen kívül érzek benned némi előítéletet, ami alapján nehezen fogsz objektív választ adni erre a kérdésre.


Szóval szerintem nem gáz, de tény, hogy a szegény, szlömös környéket érint a járat, így az átlagnál több a deviáns ember. De az erőszak nem jellemző egyáltalán, mert rommá van kamerázva a városrész és hemzseg a zsaruktól.

2014. szept. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván túloztam, de nincs róla jó benyomásom, inkább elkerülöm a vonalat, pedig régebben napi szinten ott jártam.
2014. szept. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szabina_1991 válasza:
100%
A 28-asra is azt mondták, hogy mekkora gáz. Hát konkrétan 1 cigány volt csak rajta, de az is kulturált.. És ez délután volt. Amúgy a 4-6-os villamosról sincs jó közvélemény, mégis mindenki azt használja és engem egyiken se raboltak ki. Utaztam már úgy a 24-essel, hogy nem igazán tudtam milyenek azok a helyek, ahol átmegy és semmi bajom se volt, pedig tele voltam cuccal. Télen este, 22 éves fiatal nőként...
2014. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

40 év körüli magyar Ganz Ipari csuklósok,kicsit zajosak,de azért megyegetnek.

A 99-es busznál van már gázüzem,de a villamosok árammal mennek.

2014. szept. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A környékkel, ahol közlekedik, sötétedés után már lehet probléma, ha ott akarsz gyalogolni. Maga a villamos szerintem koránt sem olyan vészes, mint az 52-es és az 51-es villamos. Egyik ismerősöm legdurvább élménye az 51-es villamoson az volt, hogy miután leszállt, a villamos ablakából leköpték a helyi fiatalok. De ahhoz képest, mennyit utazott egy időben ott, ez semmiség a híresztelésekhez képest.
2014. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!