Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szokott lenni ellenőr a 19es...

Szokott lenni ellenőr a 19es és a 41es villamoson? Ha igen, akkor mikor? Lehet bliccelni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 19. 17:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a 41-sel szoktam utazni,de már rég nem találkoztam ellenőrrel...,egyébként mikor találkoztam akkor délután kettő körül volt:X
2010. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem igazán, de ne bliccelj!
2010. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
0%
Ha jön az ellenőr, akkor fogod magad, és leszállsz, a személyit nem vagy köteles odaadni neki, mert az ellenőr nem hatósági személy, így nem igazoltathat. Ha esetleg rendőrt hív, neki oda kell adni, viszont közölni kell a rendőrrel, hogy nem járulsz hozzá az adataid kiadásához, így a rendőr sem adhatja meg az adataidat az ellenőrnek. Ha még is megteszi, lehet feljelenteni a rendőrt, mert kiadta a személyes adataidat a hozzájárulásod nélkül.
2010. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
sok okos. vegyél jegyet
2010. jan. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
vegyél jegyet bakker.. emiatt (is) tart itt a bkv.
2010. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne... még a 24-esen is jött, akkor egy 41-esen is biztos járnak...
2010. jan. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, és egy fiatal, 20 körüli vékony ellenőrsrácot fogsz ki, ő nem büntet meg -elég orálisan kielégítened.
2010. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szokott lenni ellenőr a 19es és a 41es villamoson?

--> Igen, bárhol lehet, véletlenszerűen.

Ha igen, akkor mikor?

--> Egész üzemidőben bármikor lehet.

Lehet bliccelni?

--> NEM. ha nem lenne ellenőr akkor sem lehetne. Ha a boltban nem ül a helyén a pénztáros akkor fizetés nélkül hozod ki amit vásárolsz?

2010. jan. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valahol külföldön (most nem emlékszem hol, talán Angliában) bizonyos élelmiszerboltokban nincsen pénztáros, hanem a vevők maguk húzzák le az árakat. Ez a különbség a magyarok és némely más nemzet tagjai között, ha érted mire gondolok!
2010. jan. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
13:39 nálunk ez nem müködne..,csődbe menne minden élelmiszerbolt!!:D
2010. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!