Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mostanság mennyire számít...

Mostanság mennyire számít veszélyes helynek a Népszínház utca és a Teleki tér?

Figyelt kérdés

2014. okt. 3. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Gyalog amúgy nem mennék a büdös életbe ezekbe és a hasonló részekbe, részekre. Biciklivel is úgy mentem, hogy a 21 colos ESP vipera ott volt az övemen.
2014. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Konkrétan milyen attrocitás ért a kis utcákban?
2014. okt. 3. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már, biztos megkérdezték, kell-e neki vipera. Én gyakran járok a környéken, csak a legendák keringenek róla, amióta be van kamerázva minden sarok. Persze ha bemész egy házba, az már izgalmasabb lehet :)
2014. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, szóval nem gyakoriak arrafelé az attrocitások? Kötözködés, rablás, ilyesmire gondolok.
2014. okt. 3. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A bekamerázatlan, sötét, keskeny kis utcák a nyolcadik kerületben sokkal veszélyesebbek.
2014. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

szia kérdező! én 2 éve lakom a népszínház utcában, a II. jános pál pápa tér mellett, gyakran járom a teleki téren is. 24 éves lány vagyok, éppen ezért eléggé tartottam a környéktől. nekem nincs különösebb gondom vele, ezért lakom itt régóta. sok a cigány, sok az arab, sok a néger, sok a zsidó, sok a külföldi turista, de engem nem zavarnak. balkáni hangulat van, furcsa elsőre, de meg lehet szokni ezt a tipikus népszis nyüzsit. nem mondom, vannak néha durva arcok, akik a kerület belsőbb részeiből jönnek erre a környékre, cigányok, drogosok, de még sosem kötöttek belém, pedig gyakran járok este is az utcán. persze érdemes elővigyázatosnak lenni. néha előfordul hogy kérnek cigit vagy aprót, de simán nemet mondok. az utóbbi pár hónapban kicsit rosszabbodott a helyzet, nyílt egy új éjjelnappali a sarkunkon, azóta több az ordibálás éjszaka sajnos. cigányok, hajléktalanok... ezt nagyon sajnálom. a teleki tér már kicsit rosszabb, mint itt a metrónál a pápa téren. ott több a "bennszülött" cigány, de mióta felújították a teleki teret, jobb az a rész is.

ami miatt tényleg itt lakni, hogy közel a belváros, 4-es metró a pápa téren, blahán ezer járat. nagyon sok bolt, zöldséges, aldi, lidl, tesco, dm, rossmann, százasok, minden közel van. ki sem kell mozdulnom a "népszínház negyedből" ha be kell vásárolnom mindenféle dolgot. szóval szertintem teljesen oké, nyilván nem egy burzsuj újlipótváros, de élhető. ja és nem akartam nagyon cigányozni, de aki itt él régóta, az tudja, hogy sajnos ez az igazság, nincs mit szépíteni.

2014. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Köszönöm szépen a válaszodat!
2014. okt. 4. 23:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Népszínház javult valamicskét, maga a Népszínház nem veszélyes, de sok a kis mellékutca, ott óvatosan, na meg a régi bérházak is veszélyesek. Maga az utca ugye be van kamerázva, ott óvatosabbak. Amire vigyázni kell, hogy ha pont a kamera alatt lebzsel egy banda inkább kerüld ki őket, jól tudják, hogy lefelé nem lát a kamera. Ha pedig kergetnek ne mellékutcákba menekülj hanem, pl. üzletekbe ha nyitva van vagy inkább az utcán át a Pápa tér vagy a Blaha felé.
2015. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazából 9 év elteltével a Népszínház utca és a Bérkocsis utca továbbra is nagyon durva. Pontosabban érdekes módon a Pápa tértől nézve hirtelenül mintha belépnénk egy rossz dimenziókapuba. Ellenkező irányban dolgozok, ott és a Pápánál minden rendben, majd puff. Egyszer vártam valakit a Népszínháznál és egyszer sétáltam végig a Bérkocsison... Huh, soha többé! Azt hittem, hogy fickó-létem ellenére eladnak tevéért! Utána pedig a Palotanegyed újra kultúrált.
máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!