Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Autóbusz vagy Villamos? Ki...

Autóbusz vagy Villamos? Ki melyiket szereti jobban?

Figyelt kérdés
Ki melyiket használja szívesebben? Vezetési lehetőség? Úgy általánosságban előnyök meg hátrányok a két járműről, hogy ez miben jobb/rosszabb?

2015. márc. 25. 21:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy olvasom a véleményeket, úgy érzem mindenképp el kell mondjam, a vélemények nagyban eltérnek attól ki hol, merre buszozik vagy villamosozik, ennek függvényében nagyban eltér az utazás minősége is :)
2015. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Villamos. kötöttpályás járművek sokkal biztonságosabbak. Sőt gyorsabbak is.
2015. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

#11-es: A villamos és a busz összehasonlítására - Magyarországon - csak Budapesten, Debrecenben, Szegeden, Miskolcon van lehetőség, máshonnan nem is tudnak tapasztalatokról beszámolni, mert villamos már pl. sem Pécsett, sem Szombathelyen, sem Nyíregyházán nincs - sajnos!

Nekem a villamos magasan vezet, aztán a troli. A buszokat nem szívlelem.

2015. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%
Buszokat nem szeretem, viszont a villamosokat igen.
2015. szept. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
31%
Én a buszt jobban szeretem. Egyszerű az oka. Jobban hasonlít az autóra , másrészt pedig nem szeretem a kötött pályás járműveket. Na jó ezelől a metró az kivétel.. de a vonatot , villamost nem igazán szeretem.
2015. szept. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
Igen, attol fugg, hogy hol, melyik vonalon! Van, ahol jobban szeretem a buszt, van ahol a villamost. Attol fugg, mennyire nepszeru, mennyien vannak, milyen az emberek felhozatala, mennyire gyors a haladas.
2015. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
66%

Busz minden városban van, viszont villamos csak Pesten, Debrecenben, Szegeden és Miskolcon.

Akik nem ezekben a városokban laknak, azok csak irigykedve olvassák itt a véleményeket...

Szinte mindenki azonnal bevállalná a villamost a városába, pláne Pécsett, Nyíregyházán, Szombathelyen - ahol már régebben működtek, csak az idiótizmus kiirtotta őket!

2015. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
92%
Villamos inkább.
2015. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Azt a vonalat, ahol nincs piszok es tomeg! Igy mindkettot es egyiket sem!
2015. okt. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
93%

Nálam a sorrend teljesség igénye nélkül a közösségi közlekedésben: ÖBB, Bécsben a villamos, pesti körúti villamos - jó ott tíz éve voltam legutóbb Pesten azóta valamilyen új fajta van, U-Bahn túlzsúfolt vagy kihalt, és utolsó a dízel büdös busz.


Amúgy sok elég nagy városban nincs busz sem otthon.

2015. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!