Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ellenőrzővel is lehet igazolni...

Ricsi998 kérdése:

Ellenőrzővel is lehet igazolni, hogy diák vagy?

Figyelt kérdés
Új suliba jöttem, és új diákigazolványt kell csináltatni, kaptam is papírt, ami helyettesíti, de az nagy takarítás, miatt elveszett és az érdeklen, hogy ellenőrzővel is lehet-e igazolni, hogy ne büntessenek meg????

2015. ápr. 10. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem. Vagy az igazolás kell, vagy a diák. Kérj új igazolást és addig is utazz teljes árú jeggyel ill. vonaton péntek 10-vasárnap éjfél közt 33 százalékossal.
2015. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel az a baj, hogy az utazás holnap lenne..
2015. ápr. 10. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, de akkor így jártál.

Az ellenőrző, a tömegközlekedésen, annyit tesz (az ellenőr szemszögéből), mintha te magad írnád rá egy papírfecnire, hogy mennyi idős vagy és hova jársz suliba - persze, hogy nem fogják elfogadni.

2015. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, úgyhogy megpróbálni sem érdemes.
2015. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha baj, ha nem baj, akkor is teljesárú jegyet kell váltanod, amíg nem kérsz új ideiglenes diákot. Ez van.
2015. ápr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Van utólagos diákigazolvány bemutatás, de az csak akkor megy, ha elég hamar, pár napon belül megkapod az új igazolást. A díja kb. 1300 Ft, ha a teljes árú jegy ennél drágább lenne, akkor lehet, hogy ez jobban megéri. De ha nem mutatod be vagy lemaradsz a határidőről, 8000 Ft a pótdíj (ha jól tudom).
2015. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!