Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeged helyi busz?

Szeged helyi busz?

Figyelt kérdés
Szegeden szált már fel valaki hátul a buszra? szólt érte a sofőr?
2015. júl. 26. 00:31
 1/6 anonim válasza:
Valamelyik sofőr ki sem nyitja a hátsó ajtókat addig, míg a megállóban állók fel nem szálltak. De van, aki miután felszálltam/tunk, szól, hogy szeretné látni a bérletet. Megkérdezhetem, hogy miért kérdezed? :D
2015. júl. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A legtöbb amúgy az összeset kinyitja, és mindenki mindenhol felszáll, általában én is hátul szoktam. Csúcsforgalomban nem is lehetne ellenőrizni a sok embert.
2015. júl. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak úgy, köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 26. 02:28
 4/6 anonim válasza:
Sofőrje válogatja, nameg a helyzet. Ha csak 1-2 felszálló van, akkor nagyobb az esély rá hogy csak elöl nyitja ki az ajtót. Egyébként elég necces bliccelni... futottam már én is ellenőr elöl nem azért mondom, de az új ellenőröket már nem tudom felismerni.
2015. júl. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. júl. 28. 14:52
 6/6 anonim válasza:
tényleg nem érdemes bliccelni. Jó, pofátlanul drága egy vonaljegy, de manapság már az ellenőrök full civilruhában szállnak fel, majd felcsapják a szalagukat és ellenőriznek. Esélyed sincs
2015. júl. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!