Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Helyjegy vásárlása, csak a...

Lords of Ádáms kérdése:

Helyjegy vásárlása, csak a menetjegyel együtt lehetséges, vagy ha jót akarok magamnak, vegyem meg előbb?

Figyelt kérdés
Utaztam már helyjegy kötelezett vonaton, de nem én vettem a jegyet, most viszont nekem kell, tehát csiripeltek a madarak hogy volt olyan hogy elfogyott a helyjegy, biztosra akarok menni, így ha kell megveszem előbb, de menyivel előbb lehet megvenni? illetve ha már helyjegy, a pótjegyel ugytudom nincs enyi gond azt simán kiadják a menetjegyel, vagy tévedek?

2015. júl. 27. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár egy hónapra előre is megveheted a jegyedet. Az utolsó mondatod pedig egy nagy katyvasz, mit akarsz vele kérdezni, mi van a helyjeggyel és/vagy pótjeggyel? Mindkettőt kiadják egyszerre a menetjeggyel együtt.
2015. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hova utazol, én Nyíregyházára szoktam, ott biza volt olyan, hogy 1 héttel előtte nem volt hely már.

Bármikor megveheted előre a jegyedet.

Kikéred a jegyedet, kapsz egy sima jegyet, hogy honnan-hová. És kapsz egy hely-és pótjegy jegyet.

2015. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bocsánat hogy amolyan katyvaszokat írtam.Holnap akkor kiváltom a jegyeket.
2015. júl. 27. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ tényleg hová utazol és melyik vonattal. Én Miskolc felé nem szoktam előre megvenni mindig kapok helyjegyet, de Nyíregyháza felé ajánlott, Győr felé a railjetre is. Arról nem is beszélve hogy elővételbe olcsóbb.
2015. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aszódról mennék Balaton déli partra
2015. júl. 29. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!