Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valamikor rendbe teszik a...

Valamikor rendbe teszik a 41-es villamos pályáját Repülőtér és Kamaraerdő között?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 éve, hogy 1 vágányon közlekedik azon a szakaszon. Valamikor felújítják azokat a síneket?


Plusz a külső, önálló szakaszára is felérne egy pályafelújítás (nyilván ott nem, ahol 2006 körül felújították Rózsavölgyben több helyen a pályát), mert ősszel állítólag felújíott Tátrák fognak rajta járni.


Nos, azokat ráengedni erre a sz@r pályára...



2015. aug. 7. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, más szakaszokon is beletelt jónéhány évbe a teljesen lerohadt pályák rendbehozása: a hasonló jogi környezetben működő MÁV pl. 2 évig vígan egyvágányozott a Dunakanyarban egy nemzetközi fővonalon. Ehhez képest a 41-es külső vége képzelheted, milyen priorotást élvezhet...
2015. aug. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 10 deka farhát ***** válasza:
100%
A Tátráknak igen jó, szinte "terepjáró" forgóvázuk van. Vagy nem értem az összefüggést...
2015. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Arra kartam célozni, hogy a frissen felújított villamosokat nem célszerű ezen a f@s pályán járatni...
2015. aug. 12. 20:40
 4/4 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Én meg arra akartam célozni, hogy a jármű szempontjából nagyjából hótt' mindegy.
2015. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!