Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Reggel utazom Németországba....

Reggel utazom Németországba. Hogyan jutok el, ha pont most engedik el a menekülteket?

Figyelt kérdés
Geislingen an Der Steige a cél. Haverom kint azt mondta, Ulm-ban kellene átszállnom, bár érdekes módon, nem is találtam a neten olyan opciót, hogy Budapest-Ulm.. Valaki plese help!!! SOS! Szerdán kezdenem kell egy munkahelyen, holnap estig ki kell érnem.

2015. szept. 1. 00:04
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán lesz helyem? Vagy fél Szíriával fogok utazni 8 órát egy tömött vonaton?
2015. szept. 1. 00:05
 2/15 anonim válasza:
100%

Szia!

A helyes tervezés: Budapest-München (Railjet)- Ulm -Geislingen an Der Steige

2 Átszállással.

2015. szept. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A jegyet megvehetem Geislingenig, vagy minden átszállásnál meg kell vennem külön? (Bocs, még sosem mentem vonattal külföldre)
2015. szept. 1. 00:36
 4/15 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen alternatív útvonalat ismersz? Nem tudom mi a helyzet most a keletiben...?
2015. szept. 1. 00:37
 5/15 anonim válasza:

Megint én. A keletiben egy picit zavaros a helyzet, de nem vészes. Nem ismerek alternatívát.

Szóval, a nemzetközi pénztárnál veszel egy jegyet a Railjetre Münchenig. Az út hét órás. Neked a reggeli hét órással kell indulnod. 14 órára Münchenben vagy. 14:35kor (arra emlékszem) van egy vonat Ulmba. Ez kb. 45-60 perc.

Ulmban pontban 16:00-kor indul vonat Geislingenbe. 17:40-re ott vagy. A jegyeket külön vedd meg.


Bármiben segítek... Jó utat!

2015. szept. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Bocsi egy hiba Ulmba 16:45-kor megy vonat Münchenből.
2015. szept. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Amúgy a keletiből a kilencedik vágányról indul.
2015. szept. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
De figyelmetlen vagyok... Ulmba 14:45-kor indul vonat Münchenből.
2015. szept. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mivel tegnap órákig álltak a végletekig túlzsúfolt vonatok Hegyeshalomban, menj inkább északabbra, Pozsonyon át. Így sokkal drágább lesz, de pl. tegnap nagyon sok csatlakozás meghiúsult a vonatok feltartóztatása miatt.


Más kérdés, hogy ma már egy fokkal felkészültebb lehet az ÖBB és a hatóságok is, mindenesetre zsúfoltságra kell számítanod Bécsig.


És jegyet ne is próbálj a Keletiben venni, esélytelen. Vedd meg online és nyomtasd ki a kioszkban vagy menj másik állomásra jegyért.

2015. szept. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na, te el tudtál utazni?

Én Prágába mentem volna, de esélytelen volt. :( A vonathoz sem lehetett odajutni, aztán a rendőrök átkísértek a tömegen(!! - komolyan!), és akkor láttuk, hogy minden hely foglalt, sőt, egy ülésen három ember, földön ültek/feküdtek a vonatban... Lehetetlen lett volna akár csak felszállni.

A koszról és bűzről nem is beszélve.

Most nem tudom, vajon a jegy árát visszaadják-e?? (Helyjegyem is volt, kb. másfél hónapja vettem.)

2015. szept. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!