Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Máv start e-ticket oldalán...

Máv start e-ticket oldalán megvásárolt jegyét telefonon is be lehet mutatni a kalauznak, vagy mindenképpen ki kell nyomtatni a pályaudvaron található gépnél?

Figyelt kérdés

2015. szept. 4. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőséget ajánl fel a rendszer. Ha azt választod, hogy jegykiadó automatában szeretnéd átvenni a jegyet, akkor utazás előtt ki kell nyomtatnod. Nincs mese, nem lehet számsort bediktálni, kijelzőn visszajelzést mutogatni. Kinyomtatod, felszállsz a vonatra, azt' jóvan.

Ha otthon nyomtatott jegyet választasz, akkor van rá lehetőség, hogy az utazást azonosító QR-kódot csak kijelzőn mutasd be a jegyvizsgálónak.

De egyébként minden le van írva részletesen az e-ticket honlapján, onnan ez is kiderül.

2015. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azóta én is megtaláltam, de konkrétan a GYIK-nél nem volt odaírva. Utólag találtam rá, hogy a feláras jegyeknél van lehetőség erre.
2015. szept. 4. 10:17
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de úgy is csak akkor, ha eleve otthon nyomtatott jegyet választasz. Vásárlás után már nem lehet variálni, úgy kell használnod, ahogy megvásároltad, vagyis automatából átvehető jegy kódját hiába fogod mutogatni (és persze otthon nyomtatott kódjával sem tudsz semmit átvenni az automatából).
2015. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy újra leírtad, amit az első válaszoló.
2015. szept. 5. 03:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen.
2015. szept. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!