Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Diszlexiásan felnőtt korban...

Diszlexiásan felnőtt korban igénybe lehet venni 90%-lékós utazási kedvezményt (jelenleg munkanélküli), és ha igen hol?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Neee... Ez most komoly?

A lakóhely és a munkaügyi központ közötti útvonalon veheted igénybe a 100%-os utazási kedvezményt. Máshol nem.

2016. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért is lehetne?
2016. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Otthon a konyha és az illemhely között vehetsz igénybe kedvezményt. OMFG...
2016. jan. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Régen mikor tanultam kaptam 90% kedvezményt utazásra a magyar államkincstártól, de mivel a tanuloi jogviszonyom már megszünt és jelenleg munkát keresek és a dislexia nem múlik el egyik napról a másikra azért kérdeztem de nem kaptam rá választ...
2016. jan. 27. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha emiatt sajátos nevelési igényűnek minősültél, akkor az lehetett a kedvezmény alapja. De nézz utána magad itt: [link]
2016. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem viszont a kártya amivel a támogatást igénybe vettem az óta nem küldik amióta nincs tanulói jogviszonyom, ezért is kérdem h vajon lehet igényelni anélkül mivel ez egy valós dolog és sajnos a mindenapokban is jelen van nem csak az iskolában...
2016. jan. 27. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezért linkeltem be, hogy milyen jogcímeken kaphatsz kedvezményt. Ha esetleg a sok szöveg olvasása helyett jobb neked az élőszavas tájékoztatás, hívd a BKK-t a (1) 3 255 255 telefonszámon.
2016. jan. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem inkább a Magyar Államkincstártól kérdezd meg!

Nem írta a kérdező, hogy BKK-val akarna utazni, vonatot és buszt említ, a 90%-os közlekedés egyébként is helyközi/távolsági jközlekedésben van, helyi közlekedésben ingyenes a közlekedés ugyanezzel a (MÁK) kértyával.

2016. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!