Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Kőbánya-Kispesttől van MÁV...

Ha Kőbánya-Kispesttől van MÁV bérletem, de van BKK bérletem is, akkor a nyugatitól is mehetek Kőbánya-Kispest felé?

Figyelt kérdés
tehát, hogy a Nyugati pályaudvar és a Kőbánya-kispest közötti szakasz megtehető csak BKK bérlettel is? :)

2016. márc. 31. 01:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Attol függ, ha BKV által inditott járat akkor lehet, MÁV vonatain nem.
2016. márc. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Személy/zónázóvonattal igen, feláras vonatokon (sebes, gyors, IC) nem. Ha van Budapest-bérleted, akkor Budapest határától nem kell bérletet venned.
2016. márc. 31. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Az S21, S50, Z50 vonatokon elég a BKK bérlet. A sebesvonatokon kell mellé gyorsvonati pótjegy. A szegedi IC-k gyorsvonati kocsijaiba is kell a gyorspótjegy. A többi IC-n és a szegedi IC-k IC kocsijaiban pedig egyáltalan nem ervényes a Budapest-bérlet.
2016. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Sebes vonattal mennék

Így akkor kőbánya kispestig kéne vennem még egy gyorsvonati potjegyet?

2016. márc. 31. 13:57
 5/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a pénztárnál, sebesen nem biztos hogy kell jegy ha van bérleted. Én jártam azon a szakaszon de csak az IC-re kellett jegy meg gyorsvonatra
2016. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sebesvonatra kell pótjegy, ha nincs a vonatra bérleted. Ha nem szeretnél pótjegyet fizetni, akkot menj a 3-as metróval vagy a fent leírt személy/zónázóvonatokkal.
2016. ápr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de van bérletem, csak kőbánya-kispesttől :D
2016. ápr. 1. 16:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor Kökitől mehetsz sebesvonattal.
2016. ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De ez szerintem nem így van...


Honnan vagytok biztosak benne?

2016. ápr. 2. 07:37
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
A Budapest-bérlet nem helyettesíti a gyorsvonati pótjegyet, csak a vasúti bérlet. A sebesvonatokra kell pótjegy, ezért meg kell venned a pótjegyet. Ha nekünk nem hiszed el, akkor írj az informacio@mav-start.hu e-mail címre, tőlük megkapod a hivatalos választ.
2016. ápr. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!