Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha megbüntettek az ellenőrök...

Ha megbüntettek az ellenőrök a BKK-n akkor azt valahogyan be tudják hajtani?

Figyelt kérdés
esti tagozatos tanuló vagyok és volt nálam jegy is de nem láttam hogy jönnek mert kötőhártya gyulladásom volt es alig láttam valamit odadtam az ellenőrnek a jegyet aki természetesen nem fogadta el én egyből leszálltam a trolirol ők utánam szálltak aztán én leakarta lépni kértem a személyimet de mondtam hogy nem vagyok köteles odadni aztán hogy kívánják a rendőrséget aztán odadtam mert nem akartam bajt
2016. máj. 30. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Be tudják, kamatostól! Úgy hallottam, mostanában gyorsak is. Jobban teszed, ha befizeted a büntetést!
2016. máj. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem akkor kell lyukasztani, amikor jön az ellenőr, szóval a kötőhártyádnak jobbulást, de a sztori szempontjából csak érdektelen, önsajnáltató részlet, amire senki nem kíváncsi.


Erőszakkal amúgy nem tarthatnak vissza és a rendőri intézkedésből sem lett volna bajod, de már mindegy. És nem is fog ezért senki itt sajnálni...


A behajtás abszolút olajozottan működik a BKK-nál, érdemes mielőbb befizetni, mert csak nőni fog a követelés.

2016. máj. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Könynedén.
2016. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Emlékszem amikor a trolin ültem a terhes párommal, mi is akkor lyukasztottunk amikor jöttek és be is szólt a fiatal ellenőr, hogy nem akkor kellene. Előttünk ült 2 cigó nekik nem volt jegyük, ők meg simán leszállhattak és nem lett velük semmi. Szemét egy világ van, mert tőlük fél mindenki ők bármit megtehetnek...
2016. máj. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

akkor úgy is be tudják hajtani hogy a fizetés 33%-át levonják?

2016. máj. 30. 10:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Be, legvégén meg behajtok, aztán visznek valamit szépen.
2016. máj. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De nincs semmi a nevemen se ingatlan se kocsi..
2016. máj. 30. 10:41
 8/11 10 deka farhát ***** válasza:
100%
Akkor majd a fizetésedből fogják tiltani.
2016. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 10 deka farhát ***** válasza:
93%
De persze csak jogerős bírói végzés vagy mi a csuda után, viszont addigra százezres tétel lesz belőle a kamatok és egyéb plusz költségek miatt.
2016. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%

Jogilag be tudnák, gyakorlatilag semmit se fognak veled csinálni, mivel több millió ügy van bíróságokon, behajtóirodákon, stb.

Ha összejön több hasonló eset, akkor foglalkoznak vele.

83%-os valami bkk-s s..nyaló lehet, ilyen dumával. Undorító.

2016. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!