Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van valami technika arra,...

Van valami technika arra, hogy ne lépjen 2 lépcsőfok közé a mozgólépcső közé?

Figyelt kérdés
Vidéki vagyok, kétszer majdnem sikerült elesnem a metró mozgólépcsőjén hasonló probléma miatt, pedig előtte meg is álltam. A lassabb bevásárlóközponti mozgólépcsőn semmi probléma nincs. Szerintem kicsit hosszabbra kellett volna az egyenes részét csinálni, hogy legyen idő korrigálni a hibát.

2016. máj. 30. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van rá technika: figyeled a lépcsőt és amennyire csak lehet, előre lépsz a fokon, akár az előző fok hátát is érheti a cipőd orra. Némi gyakorlattal megy a dolog.
2016. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megállsz előtte, nagyobbat ránt, mintha simán rásétálnál és akkor az egyensúlyozással leszel elfoglalva. A cipőd orra pontosan a lépcső szélénél legyen. Ha mégsem jól helyezkedsz, az emelkedő szakasz kezdeténél légy készen arra, hogy egyet fellépj. És a legfontosabb: mindig kapaszkodj!
2016. máj. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Kicsit oldalasan rakd a lábad. :)
2016. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mindenkit zöldelltem.
2016. máj. 31. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!