Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A ferihegyről hogy lehet...

A ferihegyről hogy lehet éjszaka eljutni a moszkva térre vagy óbudára?

Figyelt kérdés

Éjfélkor fog leszállni a gépem ha nem késik és egyedül mennék vagy a moszkva térre vagy óbudára csak nem tudom tömegközlekedéssel lehetséges e ilyen későn (a csomag nem lenne probléma csak egy kisebb bőrönd lenne nálam)

Nem tudom óbudára( aquincum) vagy a moszkva térre gyorsabb eljutni bár a moszkva tér környékét alapvetően jobban ismerem.

előre is köszönöm a segítséget :))



2016. júl. 5. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb, ha beírod az időpontot és a két célállomást valamelyik útvonaltervezőbe.


[link]

vagy [link]


Egyébként mindkettő kb. 1 és negyed óra, ha még eléred a 0:21-es 200E buszt (utána csak a 900-as jár).

2016. júl. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
909-923-as buszokkal
2016. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mármint 900, majd 923-as busszal.
2016. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Én taxival szoktam újbudára hazamenni. Éjszaka 6-7000 Ft-ból megvan. Nekem annyit megér, hogy ilyen későn már ne kelljen BKV-zni fáradtan, utólag meg téríti a cég
2016. júl. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

A 2-es választ elbåsztam, javítottam a 3-asban, nem tudom, mi a fåsznak kellett lepontozni. A 3-as válasznál meg főleg nem értem.


Felszáll a 900-asra, Dél-pesti garázsnál meg átszáll a 923-asra és elmegy Aquincumig.


De ha a Moszkva kell, akkor meg a 900-asról a Bajcsy/Üllői sarkon (Lőrincen) átszáll a 950 vagy 950A buszra, majd a Nyugatinál a 6-os villamosra vagy néha 6-os buszra.

2016. júl. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Ne keress logikát a lepontozásban.

Nézd meg, végig van nyomva az összes válasz, csak tudnám miért...

A taxis válaszom is...


Egyébként ha a kérdező fapadossal utazik és 00:00-ra van kiírva a gép akkor naivitás lenne azt hinni, hogy a 00:21es busz elérhető.

Fapados gépek ingáznak általában, ilyen késő estére biztos összeszed 10-15 perc késést legalább. Plusz még mire kijut a terminálról...

2016. júl. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Használd a BKK útvonaltervezőjét, amit az első válaszadó mutatott. Tényleg legyél felkészülve, hogy mi van, ha beérnél picit korábban, és mi van akkor, ha késel másfél órát.

A prérin kell majd átszállnod, többnyire megvárják egymást a buszok, de én már álltam fél órát csak azért a semmi közepén, mert ez nem így volt. Ettől függetlenül nyugodtan használd a BKK-t, és semmiképp se a lehúzós magyar taxikat.

2016. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! :)) sajna nem tudom ki es miert szorakozik azzal h valaszokat pontoz le de azert koszonom a valaszokat es h vettetek a faradtsagot leirni
2016. júl. 8. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!