Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kancsalságra jár a 90%-os...

Kancsalságra jár a 90%-os kedvezmény 18 év fölött?

Figyelt kérdés
tanulói jogviszony mellett
2016. júl. 19. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért is járna?
2016. júl. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mert végül is az látássérült, nem?
2016. júl. 19. 12:02
 3/16 anonim ***** válasza:
5%
Persze, a büdös lábra is jár.
2016. júl. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Ha jól összeszámoljuk, akkor ha a kancsalság kedvezményre jogosító dolog lenne, akkor minden ezer lakosból 7985 embernek járna a 90%. Sőt, nem is! Még adni is kellene pénzt, ha utazik.

Nincs olyan ember, aki tökéletes. Mondjuk én az vagyok, de mások nem. 6-8 „fogyatékot” bárkinél össze lehet számolni első ránézésre is.

2016. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Hajhullásra, büdös szájszagra, körömgombára, erekciózavarra is jár... peeeersze.

Miért is járna? Látni látsz, fehér bot nem kell, térlátás rendben, mindössze esztétikai hiba.

Ha tanulni tudsz, akkor a tömegközlekedési eszközön az utazás ideje alatt a seggeden ülni is tudsz.


ha belegondolok, hogy te is az én munkámon, befizetett adómon élősködnél, akkor legszívesebben kicsit megütnélek. Nem nagyon, csak annyira hogy jogszerű legyen a 90% kedvezmény.

2016. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
12:47 Nana, egy hibád azért van... túl szerény vagy :D
2016. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
51%
Kancsaloknál nincs térlátás. Ettől függetlenül és is jót mosolyogtam a kérdésen. :)
2016. aug. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%
Térlátás nincs kancsalságban. Esztétikai hiba. Mentális sérülést is okozhat. Tompa látás az esetek többségében. A szemüveg 2x drágább, mint bárki másnak a szemüvege. A műtét 2x drágább, mint bárki másnak szemműtét. Mész az utcán kiröhögnek, kigúnyolnak. Az iskolában is. Szóval simán járhat a 90%-os kedvezmény csak sajnos nem jár...
2016. aug. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

"A szemüveg 2x drágább, mint bárki másnak a szemüvege. A műtét 2x drágább, mint bárki másnak szemműtét. "


Ugyanolyan szemüveg kell kancsalnak, mint nem kancsalnak.

Nem tudom milyen műtétről beszélsz, de a kancsalság ellenes műtét 100%-ban TB támogatott.

2016. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem feltétlen ugyanolyan szemüveg kell, de kommentelj, ha nincs ilyen problémád és nem tudsz róla semmit. Állhatja a TB, de nem biztos, hogy fogja, mert esztétikai műtét.
2016. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!