Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy lehet a Rákóczi térről a...

Hogy lehet a Rákóczi térről a Nyugatiba a legegyszerűbben eljutni (1 jeggyel)?

Figyelt kérdés

Metróval is el lehet, tudom, pár átszállással. Egyébről tud valaki?

"Google a barátod" típusú válaszok nem érdekelnek.



#barát #Google a ti #nem az enyém #fogom használni!
2016. aug. 22. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
4-6-os villamossal a Széll Kálmán tér felé.
2016. aug. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
A 4-es vagy a 6-os villamossal a Széll Kálmán tér felé kell utaznod, a Nyugati pályaudvar megállóig
2016. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én szívesen válaszolok mindenki kérdésére, akiére tudok, akár egyszerű, akár nem. Aki nem így van ezzel, az magát minősíti.

Pont a 3. válaszoló-féle barmokat szerettem volna kivédeni, de a szellőzőnyílásokon is bedugják a hülye pofájukat.


Az első kettőnek köszönöm szépen!

2016. aug. 22. 14:17
 4/6 A kérdező kommentje:

Még a következő kedves üzenetet kaptam a 3.-tól:

Neked itt csitu van, apukám. ;)


Még hülye is, direkt kiírtam a kérdésbe, hogy nem érdekelnek a hülyeségei. Lusta vagyok, igen, itt kérdezem meg, nem rád tartozik.

2016. aug. 22. 14:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy jeggyel metróval is el lehet jutni:

Felszállsz a 4-es metróra, majd a Kálvin téren átszállsz a 3-as metróra a Nyugatiig. Metrón ugyanis átszálláskor nem kell új jegyet lyukasztani.

De a legegyszerűbb a villamos.

2016. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

""Google a barátod" típusú válaszok nem érdekelnek."


Gondolom a 3. válaszoló is valami hasonlót emlegetett, de pont a legbutábbak írnak ki hasonlóakat a kérdéseikhez. Pedig a térkép mindenkinek a rendelkezésére áll, csak néha le kellene szakadni a fészbúkról, és rájönni, hogy van azon túl is internet!

:D

5. voltam megint, töröltesd azt a választ is!

:D

2016. aug. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!