Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten veszélyes éjszaka...

Budapesten veszélyes éjszaka tömegközlekedni? A 4-6osra gondolok, az 1-es villamosra valamint a 923-as éjszakai járatra

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kérlek segítsetek!Most költöztem fel Budapestre és szeretném tudni, hogy ezek a járatok mennyire biztonságosak. A 923-as és a 918-as buszt használnám éjszaka, mire figyeljek oda? 19 éves fiú vagyok, de kicsit vékonyab


2016. aug. 28. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem veszélyes a városban közlekedni éjszaka, általában vannak biztonsági őrök is a buszokon, de egyébként sem szokott sok problémás alak lenni a buszokon. Van pár részeg, de ha nem kötsz beléjük, akkor nem lesz gond.
2016. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
4-es 6-oson szekuritisok vannak konkrétan.
2016. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Eléggé veszélyes, de ha van szekus a buszon/villamoson, valamelyest jobb a helyzet. A megállókban szoktak általában hordákban tobzódni a kágéestéindiánok áldozatra várva, ha ilyet látsz, inkább sétálj tovább.

Ha a járaton nincs szekus akkor gond lehet mert percek alatt lerabolnak, főleg a Nyóckernél vagy Angyalföldön.

2016. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

szia!

én lány vagyok mindig a 4-6ttal megyek haza éjjel ha elmegyek valahova szórakozni,eddig még sosem volt gond.

2016. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%

3-as egy igazi fász vagy egy rakás szerencsétlenség, Budapesten még a problémásabb környékeken sem para átutazni, éjszaka sem. Nyilván a mindenütt megszokott szabályok érvényesek: ne mutasd ha drága ékszered, eszközöd van; kerüld a sötét helyeket és kerüld a nagyobb társasagokat kihalt utcákon; tudják a szeretteid, merre jársz. De ezek a világ összes városában érvényes minimumszabályok.


Ezen felül annyit jegyezz meg, hogy NE aludj el, mert gyakran kizsebelik az alvó utasokat még a biztonsági személyzet szeme láttára is. Ettől eltekintve biztonságos az éjszakai közlekedés Budapesten.

2016. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!