Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Asztallappal fel lehet szállni...

Asztallappal fel lehet szállni BKV buszra vagy vonatra?

Figyelt kérdés

Elvileg BKV-ra nem.De gyakorlatilag ? És a MÁV rugalmasabb ?

150x75 cm, becsomagolt, nincs 10 kg.



2017. jan. 19. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Gyakorlatilag fel _lehet_, csak nem szabad. Ha nem akadályozol senkit és nem hepciáskodsz az utazó közönséggel, alkalmazottakkal, senkit nem fog zavarni.
2017. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

A BKV-nak nincs beleszólása, hogy mit vihetsz fel a járművekre. A BKK határozza meg az utazási feltételeket, amit a honlapjukon megtalálsz. Ugyanígy a MÁV honlapján is fenn van az utazási feltételek. A csomag maximális mérete van megadva, ha az alatt van felvihető, ha nem nem.


A gyakorlatban egy asztallapot buszra biztosan nem engednek felvinni sehol, mert a busz kanyarog, a buszsofőr pedig nem vállalná a felelősséget azért, ha esetleg eldől vagy rádől valakire, kitöri az ablakot stb. Személyvonaton csúcsidőn kívül meg lehet próbálni (késő esti vagy délelőtti órákban), ha végig fogod és nem akadályoz senkit, akkor szerintem nem fognak leküldeni. HA van bicikliszállító kocsi vegyél neki biciklijegyet és próbálkozz ott.

2017. jan. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem, mert túlméretes. Gyakorlatban meg láttam én kész színpadot is már a 83-ason, ahogy magam is vittem kocsmapultot a 2-éden. Gólyabált szerveztünk.
2017. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha a húgyszagú csöves,meg a jegy nélküli lógós felszállhat,illetve a gátlástalan pr0li a dobozos sörrel,akkor nyugodtan te is viheted az asztallapodat.
2017. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
77%

MÁV-on szerintem nem szólnak érte, de utolsó kocsi, végébe ülj, ott zavarsz a legkevésbé.

Én mióta komplett műfenyőt láttam díszekkel, égősorral együtt trolin, semmin sem lepődök már meg.

2017. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én utaztam már ikeás asztallappal Budapestről Egerbe, kicsit hülyén nézett rám a sofőr, de megengedte, hogy berakjam a csomagtartóba



helyi közlekedésnél is például, metron vittem végig, nincs kocsim, 30 ezret meg nem fogok egy asztalért fizetni, hogy az ikea házig szállítsa az 5 ezer forintos asztalt

2017. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!