Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben a Dobozi lakótelep...

Debrecenben a Dobozi lakótelepről tömegközlekedéssel hogyan tudok eljutni az egyetem főépületéhez, vagy a klinikákhoz?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy kis sétával az Árpád térig,kb.7-8 perc séta és az Árpád téri megállóból 24-es busszal el tudsz menni. Ez a köztemető irányába megy,de megy tovább körbe a Vincellér utcára. Ez egy körjárat. A lényeg,hogy az Árpád téren felszállsz,mind a két helyre el tudsz jutni vele. A klínikák a 7.megálló ,azután az Egyetem lesz a következő megálló. Ott kb. 150 méterre van a főépület. Meg lehet találni.

Mondanám,hogy a Dobozi lakóteleptől is mehetsz az Árpád térig 5-ös trolival de abban az esetben két jegy kellene,ez akkor éri meg,ha bérlettel utazik valaki inkább addig jobban megéri az a kis séta,nem nagy táv,a Víztorony utca végén az Ótemető utcán tudsz kimenni az Árpád térre,a Műszaki Egyetem mellett egy pici utcán átmész,ott is vagy. Ott bárki megmondja melyik az Árpád tér. Onnan meg ahogy írtam 24-es busz. A 24y-vel is mehetsz érinti a Klínikát,a szociális otthonnál kell leszállni de az Egyetem főépületét viszont nem. A 24 - es az jobb.


Remélem segítettem.

2017. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. aug. 25. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen
2017. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!