Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestről Balassagyarmatra...

Budapestről Balassagyarmatra melyik úton érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
Gyarmatra kell mennem kocsival Újpestről. Néztem a guglin útvonaltervet, s az a M2-est ajánlja, de egyik ismerősőm mondta, hogy érdemesebb a 2-es úton menni, mivel az M2-esen útépítés folyik, sok a 60-as tábla, s este forgalmasabb is. Ti merre mennétek/mentek?
2017. nov. 23. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó az m2... a 60-as tábla ellenére... pestről kifelé nincs nagy forgalom, kiéve a délutánt persze. Sződligettől meg már nincs 60-as tábla. Csak addig kell kibírni.
2017. nov. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

waze lesz a te baratod.


elore azt nezel amit akarsz, de jon egy baleset vagy barmi varatlan, es fuccs az utvonalnak.

2017. nov. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Balassagyarmatra az M2-es úton járok. Nos a véleményemet nem írnám le, mert nyomdafestéket nem tűr, rengeteg most a 60-as tábla, sőt a 60-as tábla ellenére 40-el döcögő autós (még akkor is, ha nincs előttük semmi). Előzni nem lehet, mert előzési tilalom van. Kb. Vác magasságáig kell kibírni, onnan már tudsz előzni, feltéve, ha lehet és nincs baleset.

Az M2-es végétől a 2-es majd a 22-es úton lehet haladni Balassagyarmat felé. Próbáltam a normál 2-esen is menni, de nem éri meg.


Télen, ha leesik az első hó, nem szokás egyből letakarítani az M2-est. Vácott elhagyva a szerpentinek le voltak takarítva és jól lehetett haladni Balassagyarmat felé (2017. január közepén lévő havazás, késő esti órák).

2017. nov. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Ez a kérdés miért a tömegközlekedés kategóriában van? Nagy tömeget viszel magaddal?
2017. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én először utazás kategóriába tettem, nem tudom miért változtatta a gyk. Érthetetlen számomra. Mikor direkt ott van, hogy kocsival megyek. Na mindegy.
2017. nov. 24. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!