Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy villamosvezetői vagy...

Egy villamosvezetői vagy metróvezetői tanfolyam mennyire könnyű?

Figyelt kérdés
Gondolom én nem kell sok tudás oda. Illetve még miből áll?

2018. ápr. 1. 17:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
Nagyon nehéz
2018. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Műszaki dolgokat kell megérteni
2018. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%

nem nehéz, nem a leginteligensebb emberek mennek villamosvezetőnek, meg amugy hivatásos soförnek sem.


Anno volt egy mosdás a soförökre....

Azt a gyereket küldték hivatásos sofőrnek(amiben a te általad említett foglalkozások is benne vannak) akik még egy szakmunkásképzőt se tud elvégezni, mert nincs tehetsége semmihez.

És ez így is van ma is.

2018. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Én BKV-s vagyok,és nagyon nehezek ezek a tanfolyamok!

Nagyon komoly pszichológiai tesztek vannak,és rengeteget kell tanulni műszaki dolgokat is és sok vasúti (városi villamosvasúti)szabályzatot.

Ezenkívül kommunikációs készséget is nézik,és komoly orvosi alkalmasság is kell.

2018. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
#4 ha ez a komoly, képzeld el mi az elvárás egy normális munkához...
2018. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Kedves 5-ös,mint például?
2018. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Azért nem normális munka, mert a villamosok ma már egyre több állatot szállítanak?
2018. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha abból kiindulok h nekik is kell f1,f2,f2 függelék.. Akkor már látom nehéz.. Villamos oktatás.hű oldalon nézelődj.. (engem sajna mint csaj be se hívtak)
2018. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

Hát figyelj,Debrecenben nem nindenkinek sikerűl a vizsga villamosból és a meglévő villamosvezetőknek is időnként vizsgázni kell,és volt olyan villamosvezető aki több mint 20 évet vezetett villamost,aztán legutóbb nem sikerűlt neki és elküldték.


Inkább azt mondom,hogy nehéz mint könnyű,nehezebb mint aki buszsofőrnek készűl,de azt szoktam mondani,hogy aki akarja,az a vágya annak nem olyan nehéz.

2018. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem egy atomfizika, de egy odajárt és onnan kibukott ismerősöm szerint túl bonyolult, rengeteg felesleges vasúti, műszaki és egyéb ismeretet kellene bebiflázni, amit számos vizsgán kérnek rendszeresen számon, és aki nem teszi le, tovább sem mehet. Valahol olvastam, hogy Bécsben fele annyira hosszú a villamosvezetői tanfolyam mint nálunk. Itthon, ha jól tudom, 6 hónap.
2018. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!