Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BudapestKeletin jegyautomata...

BudapestKeletin jegyautomata van vagy van jegyelado is?

Figyelt kérdés
Lehet hulye kerdes de Erdelybol vagyok es keszulok Budapestre.Ugy olvastam hogy csak jegyautomatabol lehet vonatjegyet vasarolni.ez igaz?
2018. júl. 13. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem, van automata és pénztár is.
2018. júl. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem, van pénztár, de automatából gyorsabb
2018. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyorsabb akkor, ha a pénztárnál sor van, az automatáknál nincs (ott is szokott).

Egyébként a csókolom, Szegedre kérek két másodosztályút elhangzásától a fizetésig több idő, mint az automatán matatni. Főleg annak, aki először találkozik, meg annak, aki nem rendelkezik ilyen szerkezetek használatához szükséges érzékkel.

Úgy egyébként nem vagyok ellenük, sokat tudnak, de nem mindenkinek való.

Ha jól tudom, pénztár csak az aluljáróban van, fent nincs.

De ebben tévedhetek.

Automaták több helyen is találhatók.

2018. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Meg annyi hogy csak kartyaval lehet automataban fizetni? Vagy keszpenzt is elfogad?
2018. júl. 15. 08:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Érmét, bankjegyet és érintős kártyát is (persze a hagyományossal is használható).
2018. júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A MÁV-START automatái tényleg baromi szarra sikeredtek, én még tapasztalt utasként sem tudok gyorsan jegyet/bérletet venni rajtuk, mert egész egyszerűen használhatatlanok. Viszont szerencsére már benne vagyok a Vonatinfó bétájában, és így csak havi egyszer kell érintkeznem automatával, amikor bérletet veszek, minden más jegyet a saját telefonomról tudok megvenni gyorsan és kényelmesen.
2018. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!