Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyíregyháziak! Pontosan mivel...

Nyíregyháziak! Pontosan mivel jutok el a vasútállomástól a főiskoláig, azaz a Sóstói útra?

Figyelt kérdés
Egy hét múlva kell mennem, ráadásul időre, és még sosem voltam ott. Nem fogok tudni majd tekeregni, célirányosan is sietnem kell, de nem tudom, milyen buszt/villamost/trolit/kisrepülőgépet keressek, hányas számút, és főleg hol? Míg odaérek a fősulira, az mennyi idő? Jegyet a buszon lehet/kell váltani? Előre is köszi!
2010. jún. 19. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A buszállomás a vasútállomással szemben van, ahogy kijössz a vasútállomásról átmész a kisvonat sínjén, és ott egy zebrán (lámpás) kell átkelned. Egy bódéban vehetsz jegyet, de ha benn áll a busz, a sofőr is ad. A fősulira a (-s vagy 8A-s busszal jutsz el legkönnyebben, azok viszonylag sűrűn is járnak. A teniszpályák nevű megállónál kell leszállni (a teniszpályákat ha látod, készülhetsz).

Másik lehetőség a 10-es busz, de az ritkán jár és a fősuli másik oldalán áll meg, más az útvonala.

8-8A úgyis jön.

2010. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
# 8-as, vagy 8A-s
2010. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
84%
8-8A-s busz megy oda! a vasútállomástól indul! én is mindig azzal megyek csak én a kórházba:S
2010. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és úgy 10 perc a fősuliig.

Ha leszálltál a teniszpáylánál, át kell menned az út másik oldalára (egy piros társasház előtt tesz le, ott van egy zebra). Átkelsz, látsz egy nagy parkolót egy befelé nyíló kis utcában, arra elindulsz, elmész a sorompós kapuig, közben elhaladsz szórakozóhelyek, éttermek, kolik előtt, van írószer is... A sorompós kapu mögött lezárt parkoló van, ott már látod, merre mennek a fiatalok. Az épületek mögé kell bemenni. leginkább akkor fogod látni, ha már ott leszel, addig nem sok értelme van annak, amit írok :)

2010. jún. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

De akárkit megkérdezel, onnantól simán elirányít. :)

Na, ennyi voltam, 25/L, Nyíregyháza színeiben :)

2010. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem ennyi voltam, jobb jutott eszembe: mivel nem vagy ott ismerős, a főkapun kéne bemenned.


Onanntól mondom, hogy leszállsz a teniszpályáknál, átmész a zebrán. Ott nyílik be a kis utca, de ne térj be, hanem menj azon az oldalon felfelé, amerre a busz ment tovább. Van egy kis erdő, pár méter. Ott lesz egy böszöm nagy kitérkövezett rész, ahová nem lehet bemenni autóval, az egyből a főiskola épületeihez visz, és akkor nem kell a parkoló felől menned. Ez könnyebb.

Egy kikövezett utacska van, szemben a szökőkút, és mindenfele épületek (bal felől kolik, szemben és jobbra a fősuli részei)

2010. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szökőkút:

[link]

mindennek a közepe


Ez az utacska nyílik a Sóstói útról, aholleszállsz a buszról:

[link]


Na, ha itt besétálsz a szökőkútig, már benn vagy, és megtalálod az épületeken a jelzéseket.

2010. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

88%...

Tőlem ment a pont minden válaszodra:D

2010. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Húúú, nagyon szépen köszönöm mindenkinek!! 25/L: nagyon szuper leírást adtál, nem is reméltem ilyen jót, ezt kinyomtatom, és viszem magammal! Csudaklassz vagy, köszi szépen még egyszer, megmentettél! :-)) 24/L
2010. jún. 19. 20:17
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházi 25/L nagyon segítőkész vagy! Jó érzés ilyenkor Nyh-nak lenni! :)
2010. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!