Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mekkora esély van arra, hogy...

Mekkora esély van arra, hogy vasárnap (konkrétan holnap) ki fogok a 75-ös trolin egy kijelzőst, úgy 10-13 óra magasságában?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
felszállsz van kijelző akkor faja, ha nincs akkor leszállsz és vársz a kövre :)
2010. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Miért fontos az ,hogy kijelzős vagy táblás a troli? Ugyan úgy megtudod a megállók nevét, a viszonylatszámot meg, a végállomások nevét!

2010. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem gyakran járok arra felé, nem tudom hol kell leszállni. Szerencsére kijelzős jött, de sokat nem értem vele, hiszen:

1. Nagyon halkan mondta be a megállókat

2. egyik belső kijelző nem volt jó

3. össze vissza írogatta ki a jó kijelző a megállókat

4. össze vissza beszélt(már amikor lehetett hallani/érteni mit mond)


De nagynehezen megoldottam, kértem a sofőrt, hogy ő külön mondja be a kívánt megállónál. Na azt már hallottam.

2010. jún. 20. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Látod ügyes vagy :D

Ha az első ajtó mögötti ülésnél vagy akkor a megállótábla nevét is látod. Ha megnézed, hogy hol kell leszállnod, és az elötte levő 1-2 megálló nevét megjegyzed, akkor tudod, hogy már a közelben vagy.

2010. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a megállókban nagy betűkkel fel van írva a tábla alá a megálló neve. (a kék troli ikon alá). igy ha előre ülsz, és tudod hanyadik vagy mejik megálló, csak nézni kell a megállókat. vagy tényleg megkérded a sofőrt, ő tudja hol jár.
2010. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A bkv oldalán meg lehet nézni a buszok, villamosok, metrók, éjszakaik állomásait. Megnézed hol szállsz fel, hol akarsz leszállni és akkor csak számolni kell a megállókat.
2010. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsóval nem éppen értek 1et, mert ha pl nincs senki aki le/fel szállna nem áll meg, és nem veszem észre a megállót...
2010. jún. 22. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!