Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten mennyire problémás...

Budapesten mennyire problémás a 28-as villamos a Maglódi útig reggel és délután munkába járáshoz?

Figyelt kérdés
Munkahely váltáson gondolkodom és egyetlen negatívum, hogy csak ezen a járaton utazva érem el. Mikor interjúra mentem napközben nagyon gáz volt, de csak oda, vissza fele kulturáltnak tűnt, ezért vagyok dilemmában. Soha nem kötöttek belém, sose ért semmilyen atrocitás mióta vidékről felköltöztem, de csak a budai vonalakon közlekedtem eddig vagy metróval, így nem tudom mire számíthatok.

2019. ápr. 16. 22:48
 1/8 anonim válasza:
40%
Régen ezzel jártam, hát nem semmi tömegek voltak ezen se. Persze nem egy 4-es 6-os vagy 24-es villamos tömegét képzeld el, de azért ezen is biztos jó sokan utaznak főleg munkából haza menet.
2019. ápr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves #1-es, elsősorban a közbiztonságra gondoltam, mert egyik ismerősöm azzal riogat, hogy sok a drogos, késelések is előfordulnak. És nőként azért ez megijeszt, mert nem ehhez vagyok szokva és elképzelni se tudom mit kezdenék vele ha élőben probléma adódna. A tömeggel nincs problémám, évekig jártam metróval, azon meg gyakori a heringparty.
2019. ápr. 16. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi gyakoriságú egyéves tapasztalatom.

Honnan indulsz? A temetőtől a Maglódi útig kevesen vannak rajta, nem problémás sem reggel, sem este.

Reggel a teljes vonal nyugalmas.

Este kb. az Ónódi utca és az Orczi tér között befeketedik. Hangoskodó, büdös, beszólogató tömeg van végig a villamoson.

A Blaha Lujza tér felé közeledve számuk csökken (illetve ellenirányban nő.)

2019. ápr. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves #3as, a 4es metróról szállok át, szóval jelenleg a keletinél szállok fel, de ha jól néztem az eredeti menetrend szerint majd a II. János Pál pápa téren kell átszállnom. Köszönöm válaszod, így eldőlni látszik a döntés :)
2019. ápr. 17. 07:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Háát, ha megkéselni nem is fognak, de az életkedved hosszútávon tuti elveszi. 3 évig használtam napi szinten, de elég illúzióromboló, főleg a piactól (4 tigris/Józsefvárosi/Kőbányai úti) a Blaháig. A kérdésre válaszolva, nem kötöttek soha belém, szerintem az nem mindennapos, ha csak nem extravagáns a külsőd, de azért nagyobb az esélye nyílván, hogy itt kötnek beléd, mint egy Rózsadombi járaton.
2019. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Most olvastam a válaszokat végig, hát az semmi, akár még le is sétálhatod azt a távot.
2019. ápr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#6: A Keleti - Maglódi út távot lesétálni? Villamossal félóra, gyalog kb. másfél.
2019. ápr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztonság terén egyáltalán nem olyan problémás, mint hírlik, ám az ott terjengő szagok, illetve a retardált arcok látványa napi szinten bosszantó.


Én igyekszem mindig fehér bőrű, nem alkoholista, ápolt személy közelébe ülni, de nem mindig találni ilyet a járaton.

2019. máj. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!