Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek elsőévesként...

Szerintetek elsőévesként mentőtisztin félállásban mit dolgozzak inkább mentőn vagy SBO-n?

Figyelt kérdés

Csak hogy tisztán lássatok, ápolóim megvan, dolgoztam ITO-n 1 evét, de most első éves leszek.


Dolgoznom muszáj, s nem tudom hogy melyik lenne a jobb választás.


Tudom, hogy sokan egyből rávágnák a mentőt, de az a helyzet, hogy több időt elvesz mint az SBO s tanulni is kell. Amugy is csak félállásban csinálnám.



2019. aug. 1. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Félállásban nem lesz időd összeegyeztetni a tanulással az sbo-t szerintem. A nappali mentőtiszt képzés brutál nehéz, sokan dolgozni nem bírnak mellette, nemhogy félállásban.

Ha megvan az ápolóid lehet jobban megérte volna elkezdeni levelezőn.

2019. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel érték egyet, az órára járás és a tanulás is rengeteg idő, eléggé kizsigerel
2019. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!